Co możesz zyskać zmieniając swój dezodorant?

14

— Poznaj moc Forever Aloe EVER-SHIELD

Czy wiesz na ile wystarcza Twój dezodorant? Ile Cię to kosztuje i jaką zapewnia Ci ochronę? I najważniejsze: Jak wiele szkodliwych substancji Ci dostarcza?

Na pierwsze dwa pytania z pewnością znasz odpowiedź, a czy jesteś w stanie odpowiedzieć na trzecie? Czy w ogóle kiedykolwiek przyszło Ci do głowy, żeby się nad tym zastanowić?

Mam dla Ciebie świetną zabawę. Sprawdź, ile na prawdę kosztuje Twój ulubiony produkt oraz jak zamienić go na darmowy wypad do wesołego miasteczka dla całej rodziny.

Przygotowałem dla Ciebie bardzo proste narzędzie. Wykorzystując suwaki ustaw cenę i czas na jaki wystarcza dezodorant, którego aktualnie używasz.

Na wykresie zobaczysz porównanie z Aloe Ever-shield, a pod spodem dokładne wyliczenia w tabelce.

Cena Wydajność Koszt dzienny Koszt miesięczny Koszt roczny
Twój dezodorant 14,90 zł 1  miesiąc 0,50 zł 14,90 zł 178,80 zł

Wygląda nieźle? W dalszej części przeanalizuje wszystkie korzyści jakie wynikają z używania produktu Forever i porównam je z konkurencją, aby dać Ci jak najbardziej pełen obraz korzyści jakie na Ciebie czekają.

Poznaj inne produkty!

Ten artykuł jest pierwszym z całego cyklu Moc produktów Forever Living Products. Znajdziesz tam rzetelne informacje na temat całej oferty Forever, porównania, zestawienia, kalkulacje i opinie użytkowników produktów. Kolejne wpisy będą sukcesywnie się pojawiać w najbliższym czasie.

Zapisz się do naszego newslettera, aby żaden post Cię nie ominął!
Wszystko co Tu znajdziesz, jest sumą naszych doświadczeń i subiektywną opinią na temat tych produktów.

Jeżeli masz inne doświadczenia, to koniecznie podziel się nimi w komentarzu pod konkretnym artykułem.

Nieświadoma ignorancja.

Ciekawostką jest fakt, że pomimo iż coraz więcej osób chce czuć się lepiej, świadomie się odżywiać i uprawiać sport, to nadal za swoje zdrowie zabierają się wybiórczo. Większość ludzi z którymi rozmawiam na co dzień, chodzi na siłownię, stosuje odpowiednią dietę, a część z nich nawet czyta i analizuje etykiety na produktach spożywczych. Znam również kilka osób, które czytają składy kosmetyków, jednak kończy się to na kremach do twarzy i balsamach do ciała.

Wśród tych wszystkich osób, nie znalazł się nikt, kto by zwracał uwagę na skład swojego dezodorantu. Oczywiście, każdy patrzy na jego działanie, zapach oraz pojemność. Wszyscy mają swoje oczekiwania co do tego typu produktu, jednak mało kto wie, że używając antyperspirantów, bardzo często zatruwamy swój organizm.

Wśród naszych znajomych są bardziej lub mniej zadowoleni użytkownicy różnych produktów oraz tacy, co nadal poszukują dezodorantu idealnego.

My jesteśmy w stu procentach zadowoleni ze swojego dezodorantu. Jest idealny tak samo dla kobiet jak i dla mężczyzn. Dzięki czemu, z czystym sumieniem możemy Ci go polecić.

Czym różni się dezodorant od antyperspirantu?

Forever Aloe EVER-SHIELD

Przedstawiam Ci nasz ABSOLUTNY NUMER 1 wśród dezodorantów, którym jest Forever Aloe EVER-SHIELD. Od razu powiem, że dezodorant to tutaj słowo Klucz, ponieważ nie używamy i jesteśmy przeciwni stosowaniu antyperspirantów.

Na czym polega różnica? Dezodorant ma za zadanie, odświeżać, maskować nieprzyjemny zapach, nawilżać i łagodzić skórę, gdy antyperspirant ma za zadanie blokować wydzielanie potu i w tym właśnie tkwi problem.

Coraz więcej osób decyduje się również na tzw. „blokery” w postaci tabletek czy innych proszków, które całkowicie blokują wydzielanie potu na całym ciele, robiąc sobie bardzo dużą krzywdę.

Dlaczego blokowanie potu jest niebezpieczne?

Antyperspirantów i blokerów w ogóle nie powinny stosować osoby, które nie mają problemu z nadmierną potliwością. Kiedy taka przypadłość występuje u Ciebie, to skontaktuj się z lekarzem, natomiast antyperspirant kupuj w aptece. Masz wtedy największą pewność, że nie robisz sobie krzywdy.

Jeżeli ten problem Cię nie dotyczy to przestań sobie szkodzić! Pamiętaj, że blokując wydzielanie potu, zaburzasz równowagę biologiczną swojego organizmu. Jakby tego było mało, większość zwykłych antyperspirantów dostępnych w drogeriach, zawiera w swoim składzie sole aluminium. Są to rakotwórcze, bardzo szkodliwe substancje, które dodatkowo przenikają przez skórę do organizmu i się w nim odkładają, powodując bardzo duże problemy zdrowotne po dłuższym czasie.

Producenci często próbują ukryć ten fakt stosując na opakowaniach łacińskie nazwy składników lub po prostu zmieniając ich nazwę. Tym oto sposobem mamy na rynku produkty nie zawierające soli aluminium, ale zawierające cząsteczki glinu. Musisz wiedzieć, że aluminium, to po prostu inna nazwa dla glinu!

Czemu wybraliśmy dezodorant od Forever?

Aby wyjaśnić Ci to wyjaśnić, muszę najpierw odpowiedzieć na pytania z początku wpisu. Na ile wystarcza nasz dezodorant? Jedno opakowanie starcza spokojnie na 6-8 miesięcy, a czasem nawet dłużej! Tak, tak, wszystko się zgadza. Ten produkt wystarcza na ponad pół roku.

Jaką zapewnia mi ochronę? Rewelacyjną! Nie blokuje potu, lecz chroni przed przykrym zapachem. Dzieję się tak ponieważ miąższ aloesowy, który jest jednym z głównych składników tego dezodorantu, jest bakteriostatyczny i nie pozwala się rozwijać bakteriom które są odpowiedzialne za powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Jak wiele szkodliwych substancji mi dostarcza? Wcale!

A to jeszcze nie wszystko. Warto wspomnieć jeszcze o jego innych zaletach

Koniec ze zniszczonymi ciuchami!!!

Wyobraź sobie, że nasz dezodorant nie zostawia żadnych plam na ubraniach. Na nowo pokochaliśmy czarne ubrania, które są już na zawsze wolne od białych plam pod pachami. Białe koszulki również uwolniły się od żółtych przebarwień! Jest to dla nas ogromna oszczędność, ponieważ wcześniej musieliśmy często wymieniać zawartość naszej szafy.

Dla mnie jest to coś niesamowitego, a ponadto Aloe EVER-SHIELD jest niezwykle delikatny. Łagodzi podrażnienia, można go stosować nawet po depilacji, przy czym ma bardzo delikatny i subtelny zapach.

Jeżeli lubisz swoje perfumy, wodę kolońską czy wodę toaletową, nie musisz się już obawiać zmieszania zapachów, które nie zawsze przynoszą dobry efekt.
Podsumowując, kiedy stosujesz dezodorant ALOE EVER-SHIELD:

 • Masz możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy
 • Oszczędzasz czas i pieniądze.
 • Nie trujesz się szkodliwymi solami aluminium!
 • Zapomnisz o śladach i przebarwienia na ubraniach.
 • Masz efekt długotrwałej świeżości.
 • Nie blokujesz wydzielania potu, przez co nie wpływasz negatywnie na naturalne funkcje swojego organizmu.
 • Łagodzisz podrażnienia.
 • Masz produkt o bardzo delikatnym i subtelnym zapachu.

Czy Twój dezodorant daje Ci to wszystko?

Specjalnie dla Ciebie, razem z żoną, przygotowaliśmy porównanie naszego produktu z innymi dezodorantami i antyperspirantami, który sami wcześniej używaliśmy. Są to nasze subiektywne oceny i doświadczenia. Jeśli masz inne to podziel się nimi w komentarzach pod tym artykułem.

ORIFLAME Activelle Cotton Dry YVES ROCHER NIVEA Pure Natural Jaśmin REXONA Rexona, Invisible Pure FOREVER Aloe Ever-Shield
ORIFLAME Dezodorant antyperspiracyjny 24h Activelle Cotton Dry VICHY Dezodorant Anti-Transpirant roll-on YVES ROCHER Perfumowany dezodorant Comme une Evidence NIVEA Pure & Natural Jaśmin Dezodorant w kulce Rexona Invisible Pure – Dezodorant antyperspiracyjny w kulce FOREVER Aloe Ever-Shield dezodorant w sztyfcie
14,90 zł 32,380 zł 59,00 zł 11,99 zł 10,00 zł 37,45 zł
50ml 50ml 100ml 50ml 50ml 3,25 OZ. (92,1g)
Wystarczał na 1,5 miesiąca, Brudził ubrania, nie chronił wystarczająco przed przykrym zapachem. Starczył na dwa miesiące, Brudził ubrania, „rolował” się na skórze, po zrolowaniu nie chronił przed potem, ani brzydkim zapachem. Zawartość opakowania starczyła na 2 miesiące. Przyjemnie pachnie, długo chroni przed przykrymi zapachemi. Cena jest dość wygórowana w stosunku do tego na jak długo wystarcza. Nie hamuje pocenia, ma przyjemny zapach i skutecznie zapobiega przykrym zapachom. Niestety „roluje” się na skórze.Wystarcza na około 2 miesiące Wystarczył na niecały miesiąc, a jego kolega z tej samej serii w sprayu, na trzy tygodnie. Ma delikatny zapach, lepi się, brudzi ubrania – zwłaszcza białe, choć producent zapewnia, że jest inaczej. Starcza na 6-8 miesięcy, nie brudzi ubrań, pozwala oddychać skórze, bardzo dobrze przeciwdziała powstawaniu przykrego zapachu, nie podrażnia, ma delikatny zapach

Pokaż skład prokuktów

STR8 Adventure Adidas Active Bodies Rexona Invisible Black + White for men Bond High Tech, Dezodorant roll-on FOREVER Aloe Ever-Shield
STR8 Adventure Adidas Active Bodies Rexona Invisible Black + White for men Bond High Tech, Dezodorant roll-on Axe Apollo spray FOREVER Aloe Ever-Shield dezodorant w sztyfcie
14,90 zł 32,50 zł 14,50 zł 5,70 zł 15,49 zł 37,45 zł
50ml 50ml 100ml 50ml 50ml 3,25 OZ. (92,1g)
Opakowanie starcza na około miesiąć, nie brudzi ubrań, świetny zapach, który bardzo długo się utrzymuje i nic poza tym. Brak uczucia świeżości. Używałem go około dwa miesiące, skutecznie zapobiega przykrym zapachom i zostawia ślady na ubraniach. Wystarczył mi na 3 tygodnie, choć producent zapewnia o czymś innym, bardzo brudzi ubrania. W szczególności białe koszulki dostają żółtych plam po nim. Działa przez miesiąc, po czy się skończył. Rolował się na skórze, zostawiał białe ślady na czarnych koszulkach, a jego skuteczność była adekwatna do ceny. Ładnie pachnie, skutecznie zapobiegał brzytkim zapachom, nie prudził uprać i spędził na półce niecałe 2 miesiące. Starcza na 6-8 miesięcy, nie brudzi ubrań, pozwala oddychać skórze, bardzo dobrze przeciwdziała powstawaniu przykrego zapachu, nie podrażnia, ma delikatny zapach

Pokaż skład prokuktów

Czy teraz już rozumiesz dlaczego Aloe Ever-Shield jest dla nas jedynym słusznym wyborem?

Nie zawiera szkodliwych substancji, które wnikają w głąb skóry i dalej w przenikają do organizmu. Nie niszczę swoich ulubionych ubrań, Nie zaburzam naturalnych funkcji swojego organizmu i oszczędzam mnóstwo czasu i pieniędzy.

Polecam go każdemu, kto chce zadbać o siebie oraz o swój portfel, ponieważ ten dezodorant to IDEAŁ.

No dobra, to ile kosztuje Twój dezodorant?

Teraz przyda nam się podstawowa znajomość matematyki, aby zrozumieć, ile pieniędzy bezsensownie tracisz każdego dnia. Weźmiemy dla przykładu 4 różne dezodoranty z naszego zestawienia:

 • Aloe EVER-SHIELD, który kosztuje 37,45 zł i starcza średnio na 7 miesięcy
 • Najtańszy produkt, czyli Rexona Invisible Pure za 10,00 zł, działającą przez 3 tygodnie.
 • Przykładowy dezodorant o średniej cenie wyliczonej ze wszystkich produktów wymienionych w zestawieniu poza Aloe EVER-SHIELD. Cena 25,34 zł i 1,5 miesiąca spokoju.
 • Najdroższy z tego zestawienia – YVES ROCHER za 59,00 zł, wystarczający na 2 miesiące.
 • Aby łatwiej nam się liczyło przyjmijmy, że jeden miesiąc to 30 dni.

Zrób swoje porównanie!

Na rynku znajdują się setki, jak nie tysiące różnych produktów tego typu. Aby mieć najlepszy obraz kosztów jakie aktualnie ponosisz, skorzystaj z kalkulatora dostępnego na początku tego artykułu i przekonaj się ile osobiście płacisz za używanie swojego dezodorantu oraz ile możesz na tym zaoszczędzić.

Produkt Cena Wydajność Koszt dzienny Koszt miesięczny Koszt roczny
Forever Ever-Shild 37,45 zł 7 miesięcy 0,17 zł 5,35 zł 64,20 zł
Najtańszy dezodorant 10,00 zł 3 tygodnie 0,44 zł 13,33 zł 159,96 zł
Średni dezodorant 25,34 zł 1,5 miesiąca 0,57 zł 16,89 zł 202,68 zł
Najdroższy dezodorant 59,00 zł 2 miesiące 0,98 zł 29,50 zł 354,00 zł

Wniosek jest bardzo prosty. Jakkolwiek na to nie spojrzysz, to w Twoim domu, każda osoba używająca dezodorantu, wyrzuca rocznie do śmietnika od 95,76 zł do 289,80 zł, co przy 4 osobowej rodzinie daje od 383,04 zł do 1 159,20 zł rocznie! Za te pieniądze możesz zrobić całkiem dużo przyjemnych rzeczy.

A co z czasem, który musisz przeznaczyć na zdobycie produktu? Aby zamówić produkty z Forever, wystarczy jeden krótki telefon lub złożenie zamówienia w sklepie on-line i w ciągu trzech dni produkty przyjeżdżają do Twojego domu.

W przypadku kupowania zwykłego dezodorantu, musisz gnać do sklepu aż 3-9 razy w czasie, gdy można by używać jednego produktu Forever. Ten czas można przeznaczyć na spotkania z rodziną lub przyjaciółmi, zamiast spędzać go w sklepie.

Tam gdzie kończy się strefa komfortu, zaczyna się magia!

Wiem, że jest to inny sposób robienia zakupów niż ten, z którego korzystasz na co dzień. Na początku też miałem do niego wątpliwości, jednak kiedy doświadczysz, jak to działa. Już nigdy nie wrócisz do kolorowych, sklepowych półek.

Jak wiesz z doświadczenia, w sklepach możesz trafić na różnego rodzaju losowe promocje dotyczące różnych produktów, które docierają do nas z każdej strony. Czasem zyskasz kilka złotych, jednak nie masz możliwości negocjacji cen Twojego produktu ze sklepem lub uzyskania stałego rabatu, który zagwarantuje Ci zawsze niższą cenę.

Możesz oczywiście uczestniczyć w programach typy PayBack, czy innych organizowanych przez sklepy, gdzie będziesz zbierać punkty, które pozwolą Ci zaoszczędzić, jednak nie gwarantują Ci one permanentnych upustów. Nawet gdy raz kupisz coś taniej lub dostaniesz „za darmo”, to następnym razem zapłacisz i tak regularną cenę za wybrany produkt.

Forever Living Products dzięki temu, że działa w Marketingu Zespołowym może dać Ci konkretne upusty na wszystkie swoje produkty, czyli również na nasz dezodorant. Jest to coś, co wyróżnia Forever z pośród wszystkich innych firm znajdujących się na rynku.

Wygląda to w ten sposób, że jeżeli nasz produkt będzie Ci odpowiadał i polecisz go swoim znajomym, to po przekroczeniu pewnej kwoty łącznych zamówień zrealizowanych przez Ciebie i Twoich znajomych, otrzymasz od 15% do 48% dożywotniego upustu na wszystkie produkty Forever. Dodatkowo nie musisz spełniać żadnych wymogów, aby ten stan utrzymać. Raz zdobyty upust zostaje z Tobą do końca życia lub rezygnacji świadomej rezygnacji z możliwości jakie daje Forever Living Products.

Aby uzyskać 15% upustu wystarczy zarejestrować się w Forever i zrobić zamówienie hurtowe, o łącznej wartości przekraczającej 250 zł. Jeżeli chcesz kupować jeszcze taniej, to będzie się to wiązać z faktem, że zarobisz również dodatkowe pieniądze i nauczysz swoich znajomy oszczędzać na produktach codziennego użytku.

Policzymy pieniądze?

Żeby mieć pełen obraz, należy uwzględnić wszystkie aspekty naszej kalkulacji. Brakuje nam do tego dwóch bardzo interesujących przypadków:

 • Jaki będzie koszt dezodorantu z 15% upustem i ile na tym zaoszczędzisz?
 • Jaki będzie koszt dezodorantu po osiągnięciu maksymalnych upustów?

Cena z 15% upustem wynikającym ze zrealizowania swoich pierwszych zamówień hurtowych, to tak zwana cena NCP (Novus Customer Price). W wypadku naszego dezodorantu wynosi ona dokładnie 31,84 zł.

Załóżmy, że nie chcesz kupować innych produktów, więc zamawiasz same dezodoranty. Aby osiągnąć minimalną wartość zamówienia potrzebujemy 8 sztuk, do których doliczamy stałą opłatę za kuriera w wysokości 15,97 zł brutto. Wygląda to następująco:

31,84 zł x 8 szt +15,97 zł = 270,69 zł

Po doliczeniu ceny transportu, koszt jednego produktu, który przyjechał do Twojego domu wynosi:

270,69 zł : 8 szt = 33,84 zł

Sprawdźmy jak będzie teraz wyglądać nasza tabelka kosztów dla Aloe EVER-SHIELD?

Rodzaj upustu Cena Koszt dzienny Koszt miesięczny Koszt roczny
Brak 37,45 zł 0,17 zł 5,35 zł 64,20 zł
NCP + Kurier 33,84 zł 0,16 zł 4,83 zł 57,96 zł

W ten sposób zaoszczędzisz dodatkowe 6,24 zł rocznie. Trochę mało? Pamiętasz, że masz w domu jeszcze 7 dezodorantów?

Dzielisz się pozostałymi produktami ze znajomymi, kasując 37,45 zł od każdego. Jeżeli będą chcieli taniej, niech kupią produkty, tak samo jak Ty bezpośrednio od Forever, za co Ty również otrzymasz prowizję zgodnie z Zasadami Działalności Forever.
Zobaczmy co się stanie, gdy pozbędziesz się wszystkich dezodorantów:

(37,45 zł – 33,84 zł) x 7 szt = 25,27 zł

Czy to nie piękne? Ty i siedmiu Twoich znajomych macie w swojej łazience najlepszy ze znanych mi dezodorantów na rynku, dbacie o swoje zdrowie, a przy okazji zarabiasz dodatkowe pieniądze. Ile teraz kosztuje Twój dezodorant?

33,84 zł – 25,27 zł = 8,57 zł !!!

Od 33,84 zł które kosztował każdy z ośmiu zamówionych dezodorantów, odejmujemy 25,27 zł, które zarabiasz po podzieleniu się nadmiarowymi ośmioma produktami. Po podliczeniu wszystkiego wychodzi, że za Twój dezodorant płacisz 8,57 zł! Najlepsze jest to, że dalej ten dezodorant starcza Ci na 6-8 miesięcy!

Brzmi super, ale ja chcę jeszcze więcej!

Jak pamiętasz, upust w Forever może wynosić w zależności od Twojego zaangażowania od 15% do 48%. Aby osiągnąć maksymalny poziom potrzebujesz od 3 do 6 miesięcy aktywnego działania. Jest to bardzo proste i przyjemne, jednak nie zrobi się samo.

Wejdź na stronę zarabiaj ze mną, gdzie znajdziesz materiał wideo, który pokażę Ci dokładnie, krok po kroku jak możesz to zrobić.

Aktualny rekord Forever w osiągnięciu tej pozycji należy do Kima Madsena, któremu zajęło to dokładnie 18 dni. Poza samym upustem, ten poziom daje również ogromne możliwości, ale skupmy się na razie na naszym dezodorancie.

Ten sam produkt, po uzyskaniu najwyższego, 48% upustu, kosztuje dokładnie 19,48 zł. Porównajmy teraz, jak ta różnica przekłada się na nasze koszty:

Upust Cena zakupu Zysk detaliczny Dzienny koszt Miesięczny koszt Roczny koszt
Brak 37,45 zł 0 0,17 zł 5,35 zł 64,20 zł
15% 31,84 zł 5,61 zł 0,15 zł 4,55 zł 54,60 zł
48% 19,48 zł 17,97 zł 0,09 zł 2,78 zł 33,36 zł

Wygląda nieźle? To na sam koniec zestawmy nasz produkt, kupiony po najniższej możliwej cenie z innymi, które mamy w przygotowanym zestawieniu.

Produkt Cena Wydajność Koszt dzienny Koszt miesięczny Koszt roczny
Forever Ever-Shild 19,48 zł 7 miesięcy 0,09 zł 2,78 zł 33,36 zł
Najtańszy dezodorant 10,00 zł 3 tygodnie 0,44 zł 13,33 zł 159,96 zł
Średni dezodorant 25,34 zł 1,5 miesiąca 0,57 zł 16,89 zł 202,68 zł
Najdroższy dezodorant 59,00 zł 2 miesiące 0,98 zł 29,50 zł 354,00 zł

Liczby nie pozostawiają cienia wątpliwości. Na zwykłym dezodorancie możesz zaoszczędzić od 126,60 zł do 320,64 zł rocznie w zależności od tego jakiego produktu aktualnie używasz. Przy 4 osobowej rodzinie, oznacza to kosmiczną wartość w wysokości od 506,40 zł do 1 282,56 zł oszczędności rocznie!!!

Te pieniądze mogą zostawać w Twojej kieszeni i zapewnić Ci wyśmienitą zabawę dla całej rodziny w porządnym parku rozrywki lub w jakimkolwiek miejscu, gdzie chętnie byś się poprawił.

Pomyśl tylko, co by się stało, gdyby w tak samo można było kupić również pastę do zębów, mydło, szampon, balsam do ciała i jeszcze dużo innych rzeczy, które i tak używasz?

Gwarancja 100% satysfakcji

Wszystko co jest powyżej, to nasze doświadczenia z ostatnich kilku lat i chłodna kalkulacja według aktualnych cenników Forever Living Products.

Jeżeli masz teraz wątpliwości, to musisz wiedzieć, że ja miałem ich na początku mnóstwo. Pozbyłem się ich dopiero, gdy samodzielnie sprawdziłem i doświadczyłem stosowania produktów Forever.

Żeby dać Ci maksymalną swobodę wyboru, wszystkie produkty, które zamawiasz w Forever Living Products, objęte są 30 dniową gwarancją satysfakcji.

Oznacza to, że możesz kupić dowolne produkty, przetestować je i jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie będą Ci one odpowiadać, możesz je wymienić na nowe, którymi podzielisz się ze swoim najbliższym lub otrzymać zwrot pieniędzy zgodnie z pkt 3. Zasad Działalności Forever.

Nie masz absolutnie żadnego ryzyka, poza tym, że może Ci się spodobać. Ja jestem najlepszym przykładem tego, że produkty Forever są świetne i działają.

Gdzie mogę go kupić?

Najlepszym sposobem, aby kupić dla Siebie produkty Forever Living Products jest rejestracja w hurtowym sklepie online. Dzięki niej dostaniesz dożywotni 15% upustu na wszystkie produkty Forever oraz możliwość jego zwiększenia do 48% i zarabiania dodatkowych pieniędzy. Tylko od Ciebie zależy czy z tych możliwości skorzystasz.

Minimalne zamówienie w sklepie Forever, to 250zł. Polecam Ci wypróbowanie również naszej pasty do zębów, mydła w płynie oraz innych doskonałych produktów dobranych wedle Twoich potrzeb.

Dołącz do grona naszych partnerów i doświadczaj korzyści z produktów Forever

Jeszcze ważna informacja, abyśmy się dobrze zrozumieli:

Ten artykuł nie jest sponsorowany przez Forever Living Products i nie otrzymam żadnego wynagrodzenia za jego przygotowanie. Polecam po prostu firmę, z której korzystam od ponad 2 lat i jestem w 100% zadowolony z jej produktów oraz możliwości, które daje swoim partnerom.

Istnieje jednak szansa, że mogę na tym zarobić, ponieważ korzystam z ich programu partnerskiego w ramach Marketingu Zespołowego, do którego może dołączyć każda pełnoletnia osoba.

Zgodnie z zasadami programu mogę zarobić na tym wpisie wtedy, gdy ktoś z czytelników Domu Aloesu zarejestruje się w Forever klikając powyższy przycisk oraz zrobi zakupy w wysokości conajmniej 250zł.

Nie namawiam cię do korzystania z rzeczy, których nie potrzebujesz. Jeżeli jednak uznasz, że nie masz nic przeciwko możliwości zarabiania dodatkowych pieniędzy oraz zarejestrujesz się w Forever przez mojego bloga, będę Ci za to dozgonnie wdzięczny. Dla Ciebie to jedno kliknięcie, a dla mnie szansa na pozyskanie środków do dalszego rozwoju Domu Aloesu.
Dlatego serdecznie Ci dziękuję, jeżeli uznasz, że warto to zrobić.
Możesz liczyć na moje wsparcie, kiedy zechcesz również zacząć zarabiać pieniądze dzięki Forever Living Products.

Chcesz kupić ten dezodorant, ale nie chcesz zakładać konta w Forever?

Wiem, że dla niektórych z Was założenie konta w Forever jest barierą nie do przejścia. Dodatkowo minimalne zamówienia Cię odstraszają, bo jeżeli jeden dezodorant starczy Ci na 7 miesięcy, to nie chcesz ich kupować w zapasie.

Jest na to rozwiązanie! Możesz kupić dezodorant Forever Aloe Ever-Shield w sklepie Domu Aloesu! U nas nie ma ograniczeń minimalnych zakupów, a dodatkowo jeżeli wybierzesz sobie kilka produktów, to przy zamówieniu powyżej 100 zł dostajesz od nas przesyłkę GRATIS!

Na wszystkie zakupy otrzymujesz również 30 dni 100% gwarancji satysfakcji, dzięki czemu nie masz absolutnie żadnego ryzyka!

>>> Kup dezodorant w sklepie Domu Aloesu <<<

Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Jeżeli używasz już dezodorantu od Forever, to koniecznie podziel się swoimi wrażeniami dodając komentarz pod tym artykułem. Napisz koniecznie co najbardziej Ci się podoba w tym produkcie oraz co Ci w nim nie pasuje?

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, odwiedź koniecznie stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami. Gdy nie znajdziesz tam odpowiedzi, napisz do mnie.

Kiedy uznasz treść na tej stronie za wartościową, to mam do Ciebie ogromną prośbę. Podziel się nią ze znajomymi. Kliknij w link Twojego ulubionego serwisu społecznościowego, który znajduje się poniżej i udostępnij ten artykuł. Będę Ci za co, dozgonnie wdzięczny.

Dziękuje, że jesteś tu ze mną i życzę Ci wspaniałego dnia i do zobaczenia gdzieś na świecie 🙂

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach pokazujących jak zarabiać dodatkowe pieniądze i oszczędzać na produktach codziennych.
Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!

Twoje imię
Twój adres E-mail
 • Potwierdzam to co napisał Paweł. Z czystym sumieniem polecam dezodorant Aloe Ever Shield. Korzystam z niego na co dzień już od jakiś 3 miesięcy, normalnie musiałbym zakupić w tym czasie dwa inne ze sklepu, które i tak nie byłyby w pełni funkcjonalne, a do tego zawierające szkodliwe substancje dla mojego organizmu.
  Wydałem na niego niecałe 30 zł, a jeszcze go mam;)
  Jeszcze raz polecam!

  Na ten temat pojawi się niedługo również wpis na moim blogu.

  Korzystajcie i polecajcie dalej;)

 • Marta

  Ja jestem zadowolonym użytkownikiem tego dezodorantu od kilku lat. Nie miałam co prawda nigdy problemu z nadmierną potliwością dlatego wystarczal mi on na CAŁY ROK! ostatnio to się jednak zmieniło, gdy również moje dzieci pokochały ten produkt nie jako dezodorant a środek przeciwświądowy, przeciwzapalnych po ukąszeniach owadów. Odkąd same go sobie chętnie aplikują wystarcza nam go na zdecydowanie krócej, jednak dochodzi tu dodatkowa oszczędność na środki po ukaszeniach insektów!

  Co mnie najbardziej przekonuje do tego produktu? Rozczarowanie i smutna mina moich dzieci gdy widzą że jeden się już skończył i trzeba uzupełnić braki 🙁 MAMUSIU MUSISZ SZYBKO IŚĆ DO SWOJEJ PRACY I PRZYWIEŹĆ NAM ALOES DO SMAROWANIA!

  Lepszej motywacji nie mogłabym sobie wyobrazić ! 🙂

  • Marta, świetny pomysł z wykorzystaniem tego sztyftu jako środka na ukąszenia owadów. My z powodzeniem do tego zastosowania używamy Emulsji Aloesowej (Forever Aloe Lotion), która sprawdza się na takie rzeczy doskonale.
   No i motywacja doskonała 🙂

 • Paweł Ty robisz doktorat z Forever ! Świetny materiał.Osiągniesz wiele, wierzę w to b. głęboko.
  Z dezodorantu korzystam od 29 lutego 1996 roku.Jest znakomity, ale nie wiedziałam ile kasy zaoszczędziłam.
  Polecam go wszędzie, szczególnie istotny jest klub AMAZONEK przy RCO Regionalne Centrum Onkologii w Bydgoszczy.
  Ludzie sięgnijcie po ten skuteczny, przyjazny dla zdrowia dezodorant póki nie jest za późno.Bądźmy mądrzejsi przed szkodą

 • Emilia

  Witam. Z tego dezodorantu korzystam od listopada 2013 roku i UWAGA: Dwa dni temu skończyłam trzecie opakowanie. Nie trudno obliczyć, że jedno opakowanie starczyło mi na trochę ponad 7 miesięcy. Dzięki niemu oszczędzam pieniądze, dbam o zdrowie i zawsze czuję się świeżo. To jest mój absolutny HIT.

 • Dezodorant doskonały. Daje poczucie komfortu i zdrowia. Dla mnie produkt luksusowy w tak niskiej cenie. Ja mam ten dezodorant od ponad 4 miesięcy i nie widać końca :). Polecam wszystkim!.

 • iza

  Triclosan juz dawno został przebadany i wyniki są dalekie od „obojętności” dla zdrowia, delikatnie mówiąc.

  • Iza, podziel się z nami informacjami na ten temat i koniecznie napisz, w takim razie czego sama używasz? Jest to bardzo Ciekawe.
   Musicie sobie zdawać sprawę z jednej bardzo ważnej rzeczy. Najważniejszą zaletą tego dezodorantu jest to, że dzięki niemu możecie zarabiać dodatkowe pieniądze 🙂
   Jeżeli dezodorant, który aktualnie używasz jest równie dobry, a przy tym, jego producent regularnie wypłaca Ci premie za używanie go, to super i życzę każdemu jak najwięcej takich produktów.

 • gall

  O triclosanie google dużo powie. A stwierdzenie że producent płaci Ci za używanie swojego produktu jest lekko naciągane. Jeżeli kupie od Ciebie ten dezodorant to co miesiąc dostane przelew od producenta za używanie? Poza tym ile ml (albo gram) mają porównywane dezodoranty?

  • Gall, świetna uwaga, w ciągu 2-3 godzin dorzucę informację do porównania odnoście pojemności produktów, jednak ten parametr i tak nie zmienia ich ceny i faktu na ile czasu dany produkt wystarczył. Poruszasz bardzo ważną kwestię, za co jestem Ci wdzięczny. Ja nie chcę, żebyś przepłacał u mnie za ten dezodorant.
   W ten sposób nie dość, że płacisz więcej, to jeszcze jesteś uzależniony od mojego stanu magazynowego i miejsca, gdzie jestem (jak sobie pojadę na wakacje, a Ci się skończy dezodorant, to masz problem).
   Forever funkcjonuje w modelu Marketingu Zespołowego, dzięki czemu wycinani są wszyscy pośrednicy, ze mną na czele. Dlatego opłaca Ci się zakupić dezodoranty, po rejestracji w sklepie producenta w ilości hurtowej i podzielić się ze znajomymi. To jest dokładnie opisane w powyższej kalkulacji.

   Ciebie ten dezodorant kosztuje wtedy niecałe 4 zł, a jak Twoim znajomym się spodoba i będą chcieli więcej, to Forever zapłaci Ci za wszystkie zakupy każdego klienta, który dzięki Tobie pozna możliwości tego modelu. Wejdź na stronę Zarabiaj ze mną i obejrzyj prezentację, która dokładnie, krok po kroku, pokazuje jak to działa. Kiedy zobaczysz, w tym szansę dla Siebie, to z chęcią pomogę Ci rozwinąć skrzydła.

   • gall

    Ale ja nie chce sprzedawać, ja chcę tylko kupić. Więc w takim przypadku Twoje stwierdzenie że „jego producent regularnie wypłaca Ci premie za używanie go” jest nie prawdziwe.

    • Nie musisz sprzedawać, tych produktów, aby móc je kupować po najbardziej korzystnych dla siebie cenach. Możesz kupić ten produkt u mnie, gdzie doliczę Ci swoją marżę za obsługę, a jeżeli produkt Ci się spodoba, to będziesz uzależniony ode mnie i wyobraź sobie sytuacje kiedy na gwałt potrzebujesz dezodorantu, a ja jestem na wakacjach.

     Dlatego zdecydowanie polecam Ci założenie konta w sklepie Forever, po której będziesz miał dostęp do zamówień hurtowych, gdzie dostajesz 15% dożywotniego upustu na wszystkie produkty.
     Ta kwota zostaje Ci w kieszeni więc jest to Twoja oszczędność, a właściwie zarobek, ponieważ musisz osobiście się napracować klikając w link, rejestrując się w sklepie i zamawiając produkty.

     Wyjaśnijmy sobie jedną kwestie. Posiadanie możliwości zarabiania dodatkowych pieniędzy, a korzystanie z niej, to dwie różne rzeczy.

     Jeżeli poleciłeś komukolwiek dobry film, książkę czy miejsce gdzie ostatnio byłeś i świetnie się bawiłeś, to czy sprzedałeś mu ten produkt? Sam wybierasz co jest dla Ciebie dobre, a co nie.

     Kiedy wypróbujesz nasze produkty i spodobają Ci się, to dostaniesz pieniądze za skuteczną rekomendacje, kiedy to Twoi znajomi będą mieli możliwość kupić produkty po niższej cenie, bezpośrednio od Forever, a nie od Ciebie. I tu dzieje się cała magia 🙂

 • Artur

  Korzystam i jestem zadowolony, jak najbardziej polecam. Wcześniej używałem Old Spice White water jakoś tak ok 15zł i starczał na 3 tygodnie i zostawiał ślady na koszulkach …. a Aloe nie zostawia śladów stosuje 1-3 razy dziennie i została ponad połowa po 2 msc użytkowania a gdzie tu dalej już prawie zapomniałem jak wygląda Rossmann

 • Cześć! Paweł świetny materiał.
  Dezodorant jest moim ulubionym produktem Forever.
  Używam go już 8 lat a w Forever jestem 5 lat.
  Wcześniej kupiłem go u kobiety, która nie powiedziała mi o możliwościach Forever przez 3 lata (straciła swoją szansę).
  Potem dowiedziałem się o Szansie Forever od JoliJankowskiej. Byłem miło zaskoczony jak wśród produktów ze startera był mój ulubiony dezodorant, który likwidował moją kłopotliwą dolegliwość a mianowicie guzki pod pachami spowodowane przez toksyczne antyperspiranty.