Czego nie wiesz o Forever Living Products?

1

— Czyli z czym masz tak na prawdę do czynienia?

forever-stage-global-rally-head-2

Jeżeli nigdy nie spotkałeś się z Forever Living Prducts, to prawdopodobnie myślisz sobie teraz, że jest to kolejna firma KRZAK, która będzie Ci wciskać kit i ma lekarstwo na całe zło tego świata. Może Ci się również wydawać, że jest to jeden z tych magicznych interesów, który nakłania do zakupu swoich beznadziejnych produktów po skrajnie zawyżonej cenie. Myślisz pewnie, że to firma, która opłaca legion akwizytorów, którzy biegają od domu do domu w poszukiwaniu jelenia, który coś od nich kupi i kiedy tak się stanie, to cieszą się z marnej prowizji, jaką dostaną ze sprzedaży. Co gorsza, chcą byś stał się jednym z nich i harował jak wół dla tych którzy Cię zatrudnią.

Masz taką wizję przed oczami? Ja kiedyś tak myślałem i muszę Cię zmartwić. Wszystko co przytoczyłem powyżej jest odwrotnością tego, czym jest Forever Living Products. Mogę na ten temat powiedzieć bardzo dużo. Zanim jednak to zrobię, to zobacz z kim masz do czynienia.

Infografika Forever Living Products

Fakty i liczby prawdę Ci powiedzą

Jak widzisz Forever Living Products, to światowy lider w branży aloesowej. Posiada aktualnie 85% rynku na całym świecie, działając w 160 krajach. W swojej historii, jeszcze z żadnego kraju się nie wycofali. Co pokazuje, że aloes jest potrzebny wszędzie.

Aktualnie FLP notuje roczne obroty na poziomie 2,6 miliarda dolarów co znaczy tyle, że w ciągu każdej jednej minuty, na całym świecie kupuje się produktów Forever za niecałe 5 000 $. Z roku na rok ta kwota sukcesywnie się powiększa, a rosnący trend utrzyma się jeszcze przez długi czas, ponieważ jeszcze nigdy nie było tylu ludzi, którzy chcieli by czuć się lepiej, wyglądać lepiej i żyć lepiej. Nigdy wcześniej nie było tyle osób, które są zawiedzione z działalności innych firm w branży MLM oraz ludzi niezadowolonych ze swojej dotychczasowej sytuacji finansowej, a przede wszystkim, wcześniej nie było nas.

Forever jest solidnym partnerem, co udowodnili przez ponad 37 lat działalności. W tym czasie, zaufało im ponad 11 milionów zadowolonych klientów na całym świecie. W Polsce z powodzeniem FLP funkcjonuje od 23 lat i mimo tak wielu lat, aktualna ilość zarejestrowanych partnerów oraz klientów wynosi zaledwie 178 000. Żeby mieć lepszy obraz tej sytuacji, to musisz wiedzieć, że według danych z Google na rok 2013 w naszym kraju było około 38,53 miliona mieszkańców. Jeżeli jeszcze nie zdążyłeś tego policzyć, to 99,54% osób w Polsce, jest Twoimi potencjalnymi partnerami w biznesie Forever!. To dla Ciebie mało? To musisz wiedzieć, że jest jeszcze mnóstwo ludzi w każdym ze 160 krajów, gdzie możesz również prowadzić własny biznes Forever, bez żadnych dodatkowych kosztów czy formalności.

Ciekawe jest to, że od pierwszego dnia działalności, Forever Living Products nie wzięło ani jednego centa kredytu (którego zresztą Rex Maughan – założyciel Forever, nie dostał na otwarcie swojej działalności) i do dziś, jest to firma w 100% niezależne finansowo. Forever jest wyłącznym właścicielem budynków, w których znajdują się biura krajowe, w większości państw operacyjnych. Ma w swoim portfelu ponad 60 ośrodków wypoczynkowych w Ameryce Północnej i Afryce w ramach projektu Forever Resort. Jest również twórcą fundacji Forever Giving, która pomaga dzieciom w najbiedniejszych zakątkach świata, godnie żyć. Jak by tego było mało, jest to firma, która jest w całości zintegrowana pionowo. Znaczy to tyle, że mają pod kontrolą każdy element swojego biznesu. Od pól uprawnych, pasiek i sadzonek. Przez zbiory, przetwórstwo, kontrole jakości. Po opakowania, transport i dystrybucje. Wszystko jest w rękach Forever Living Products. Taki stan rzeczy daje gwarancje jakości produktów oraz zapewnia stabilność, poniważ żadna inna firma czy organizacja, nie jest w stanie wpływać na ceny produktów.

Jako jedyna firma na rynku, Forever posiada opatentowany proces stabilizacji miąższu Aloe Vera, by zachować wszystkie właściwości tej rośliny i zamknąć je w charakterystycznym żółtym baniaku. Od samego początku działalności FLP zajmuje się uprawą jednnej odmiana aloesu — Aloe Barbadensis Miller. Żaden inny gatunek tej rośliny, nie posiada tylu dobroczynnych właściwości dla człowieka. Miąższ aloesowy, to rzecz, która z powodzeniem jest używana w medycynie już od ponad 5 000 lat i dalej nie ma sobie równych w budowaniu odporności, leczeniu ran czy oczyszczaniu organizmu z toksyn.

O czystość i jakość produktów dba grupa specjalistów, złożona z naukowców, którzy za swoje osiągnięcia otrzymali nagrodę nobla. Cały proces produkcji posiada łącznie 300 punktach kontrolnych, które dokładnie weryfikują każdy etap wytwarzania produktów Forever.

Zadowolenie klienta ponad wszystko

Zachęcam Cię do poszukania opinii na temat produktów Forever Living Products. Poszukaj na Facebooku, forach internetowych i gdzie Ci tam jeszcze przyjdzie do głowy lub popytaj znajomych którzy mieli już okazje doświadczyć na sobie ich działania. Kiedy masz już to za sobą, to pewnie podobnie jak mnie półtorej roku temu, właśnie trafia Cię szlak, że nie możesz znaleźć morza negatywnych opinii na ich temat.

Jest to spowodowane tym, że wszyscy klienci Forever są zadowoleni. Jak to możliwe? Dzieje się tak dlatego, że gwarantujemy Ci jakość tych produktów. Kiedy nasz produkt Ci nie odpowiada, to masz 30 dni na jego reklamacje i wymianę na nowy lub zwrot pieniędzy. Ja jestem pewny tych produktów, tak samo jak każdy przedsiębiorca Forever. Dlatego dostajesz gwarancje 100% satysfakcji, aby samemu doświadczyć czy produkt jest dla Ciebie dobry, czy też nie.

Wiem, że ciężko Ci w to uwierzyć, jednak te 11 mln ludzi na całym świecie, która przez prawie 40 lat korzysta z Aloesu od Forever jest najlepszym dowodem na to, że warto samemu przetestować te produkty.

Misja i wizja, która napędza nas do działania

Każde działanie powinno mieć jasno określony cel i kierunek w którym zmierza. Ja dołączyłem do Forever Living Products dlatego, że wierzę w lepsze możliwości i szansę na godne życie dla każdego, kto weźmie za siebie odpowiedzialność.

Kiedy powstało Forever ustaliło swój kierunek i po dziś dzień, konsekwentnie realizują poniższe założenia.

„Stworzymy dochodowe środowisko, w którym jednostki będą mogły być tym, kim pragną, zachowując swoją godność; środowisko, w którym przyświecać nam będzie hasło uczciwości, empatii i dobrej zabawy. Wzbudzimy i będziemy pielęgnować pasję i przekonanie do naszej firmy, naszych produktów i naszej branży. Będziemy poszukiwać wiedzy i równowagi, i przede wszystkim będziemy śmiałymi liderami naszej firmy i naszych Przedsiębiorców.”

O zarabianiu pieniędzy i nowych możliwościach

Biznes Forever to zajęcie, które w odróżnieniu od tradycyjnej działalności czy pracy etatowej daje o wiele więcej możliwości, które są źródłem dodatkowych przychodów. Dla porównania na etacie możesz liczyć na swoją jedną wypłatę w miesiącu oraz ewentualny pakiet dodatkowych benefitów, w postaci dodatkowego ubezpieczenia, prywatnej opieki medycznej, kart sportowych czy innych mało użytecznych rzeczy.

Nie ma się co oszukiwać. Przez kilka ostatnich lat, byłem posiadaczem tego wszystkiego. Przeliczając koszt tych usług, za które płacił pracodawca na ilość złotówek jakie faktycznie zaoszczędziłem w tym czasie korzystając z nich, to zdecydowanie wolałbym mieć te pieniądze w gotówce.

W Forever masz dostęp do 12 sposobów na zarabianie pieniędzy. Najlepszym rozwiązaniem jest korzystać ze wszystkich jednocześnie. Zanim jednak Ci o nich opowiem, to musisz jeszcze wiedzieć kilka rzeczy.

 • Wszystko co osiągniesz w Forever Living Products jest Twoje na zawsze. Nie musisz realizować targetów, aby utrzymać osiągniętą pozycje. kiedy przyjdzie Ci do głowy roczny wyjazd do Tybetu, to możesz spokojnie uwolnić się od myśli o tym, że nie będziesz miał do czego wracać. Osobiście znam przypadek, gdzie pewna nauczycielka, wróciła do budowania biznesu Forever po 17 latach, zaczynając od miejsca, w którym wtedy skończyła.
 • Nie ma tu możliwości degradacji oraz wyminięcia w planie rozwojowym przez osoby, które zaprosisz do współpracy.
 • Wszystko co zbudujesz jest dziedziczne. Pracujesz nie tylko dla siebie, ale również dla swoich dzieci. Gdy jesteś na etacie i już nie będziesz w stanie wykonywać swojej pracy, będziesz musiał liczyć na to, że ktoś zapracuje na Ciebie. A swoje dzieci musisz nauczyć, aby całe życie ciężko pracowały, byś dostał wymarzoną emeryturę.

Skąd się biorą tu pieniądze i dlaczego Polska jest najlepszym krajem dla tego biznesu?

Wszystkie pieniądze w Forever Living Products płyną z obrotu produktów. Nie ma tu żadnych „wpisowych” czy zestawów startowych. Każda złotówka wydana na produkty Forever jest przeliczana na tzw. Case Credits, które są wewnętrzną walutą w firmie, aby ujednolicić plan rozwojowy dla całego świata. Dokładnie takie same produkty oraz taka sama ścieżka rozwoju jest dostępna dla każdego przedsiębiorcy Forever na całym świecie.

W Polsce 1 Case Credits wynosi około 965zł w cenie detalicznej netto. Jest to bardzo ważne, ponieważ od tej kwoty są naliczane wszystkie premie, które następnie trafiają do Twojego portfela. Takie rozwiązanie ma jedną cudowną konsekwencje. Kiedy rosną ceny produktów, podatki, cła czy inne koszty, które powodują wzrost końcowej ceny produktu, to Twoja premia rośnie razem z nimi. Dzięki temu, budując biznes Forever w Polsce zarabiamy średnio 3 razy więcej pieniędzy, niż moi znajomi w USA za dokładnie tą samą prace 🙂

Forever funkcjonuje na zasadach Marketingu Zespołowego. Oznacza to, że wszystkie pieniądze, które w tradycyjnej dystrybucji produktów wydawane są na pośredników i reklamę, tu są przeznaczane dla przedsiębiorców, którzy rozszerzają zasięg tych produktów i stają się ambasadorami marki Forever Living Products. Na tym etapie dobrze jest rozróżnić dwa pojęcia, które są bardzo często mylone, a różnica między nimi jest ogromna.
Są to dwie formy dostarczania produktów od producenta do klienta, czyli Sprzedaż Bezpośrednia oraz Marketing Zespołowy.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia ze sprzedażą, gdzie przedsiębiorca kupuje produkt od producenta lub hurtownika po cenie odpowiednio obniżonej, a następnie sprzedaje klientom po swojej cenie. Różnica między ceną zakupu, a ceną sprzedaży zostaje w jego kieszeni. W drugim zaś z edukacją i dzieleniem się swoimi doświadczeniami.

Kiedy ja jestem zadowolony z produktów, to naturalnie dziele się nimi z osobami, na których mi zależy, by mogli również z nich skorzystać.

Gdy produkty będą im odpowiadać, to uczę ich, jak mogą kupić te je taniej i szybciej. Eliminuje w ten sposób wszystkich pośredników na drodze między producentem, a klientem. W szczególności siebie samego.

W momencie, kiedy taka osoba może już samodzielnie robić zakupy w Forever, ja otrzymuje od firmy premie za jej skuteczne polecenie. Te pieniądze są za to, że dzięki mnie, kolejna osoba ma możliwość kupować świetnych produkty po dużo korzystniejszych cenach oraz ma możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy polecając swoje nowe, ulubione produkty znajomym w dokładnie taki sam sposób.

W tym modelu każdy wygrywa. Firma ma nowego, zadowolonego klienta i potencjalnego ambasadora marki. Ja mam nowego partnera do rozwoju biznesu, a klient ma moje pełne wsparcie i wachlarz możliwości do wykorzystania.

Jesteś gotów zapracować na siebie?

Biznes Forever jak dla wszystkich, ale nie jest dla każdego. Jedynym sposobem, by przekonać się czy jest to dobre dla Ciebie jest podjąć decyzję i zacząć działać.

Dołączając do nas, otrzymujesz nasze pełne wsparcie, dostęp do pełnej Akademii Lidera oraz szansę by Czuć się, Wyglądać i Żyć #Lepiej!

>>> Dołącz do Teamu Domu Aloesu <<<

Co wkłada pieniądze do mojej kieszeni?

Jak już widziałeś, jest dwanaście rzeczy, które pozwalają zarabiać pieniądze w Forever. Najlepsze rezultaty osiąga się wtedy, kiedy korzysta się ze wszystkich tych możliwości na raz. Pokrótce omówię teraz każdą z nich:

 1. Dożywotni upust na wszystkie produkty Forever w wysokości od 35% do 48% w zależności od stopnia realizacji planu rozwojowego. Są to pieniądze, które oszczędzasz na zakupie produktów dla siebie. Upust ten jest naliczany od razu, co oznacza, że kupujesz produkty już po obniżonej cenie. Kiedy ktoś będzie chciał od Ciebie kupić te produkty, to wartość upustu przekłada się na realne kwoty, które zostają w Twoim portfelu.
 2. Marża detaliczna jest to różnica między ceną hurtową, a ceną detaliczną. W Forever wynosi ona 43% i stanowi podstawę upustu opisanego w punkcie pierwszym. Kiedy masz do czynienia z handlem, to napisz w komentarzu jaką masz marże dla siebie ze sprzedaży produktów w swojej branży.
 3. Premia od nowych klientów w wysokości 15%, są to pieniądze naliczane za zakupy każdej osoby, która dzięki Tobie zrobi samodzielnie zakupy w Forever oraz nie stanie się Twoim partnerem biznesowym.
 4. Premia od obrotów osobistych w wysokości od 5% do 18% w zależności od stopnia realizacji planu rozwojowego. Są to pieniądze, które doliczamy do 30% zysku detalicznego z produktów dając łącznie upust, o którym pisałem w punkcie pierwszym, jak również, procent ten jest doliczany do Premii od nowych klientów (pkt 3), dając łącznie od 20% do 33% z ich zakupów.
 5. Premia od obrotów grupowych w wysokości od 3% do 13% w zależności od stopnia realizacji planu rozwojowego. Są to pieniądze, które stanowią różnicę między wartością Premii od obrotów osobistych jaka należy się Tobie, a jaka przysługuje Twojemu parterowi biznesowemu. Ta kwota jest liczona od łącznego obrotu całej grupy Twojego partnera biznesowego. W skrócie: kiedy nauczysz kumpla, jak ma uczyć innych i zrobi to dobrze, to dostaniesz procent od łącznych zakupów wszystkich osób, którym poleci produkty Forever.
 6. Kiedy awansujesz na stanowisko managera w Forever i wypromujesz kolejnych managerów w swoim zespole, wtedy dostajesz premię od obrotu grup managerskich w zależności od ich poziomu w Twoim zespole. Od całych grup Twoich bezpośrednich managerów dostaniesz 6% od ich łącznego obrotu. Od ich managerów 3%, a od managerów trzeciego poziomu dostaniesz 2%.
 7. Gem Bonus, czyli dodatek do punktu szóstego, który otrzymasz gdy osobiście wypromujesz 9 osób, które dzięki Tobie, osiągną pozycje Managera. Twoja premia z ich grup wzrośnie o dodatkowy 1%. Gdy wypromujesz 17 Managerów, Twój bonus wzrośnie do 2% i gdy pojawi się łącznie 25 Twoich bezpośrednich Managerów w Twojej grupie, wtedy dodatkowy bonus będzie wynosić 3%.
 8. Program Forever2Drive, czyli premia dla osób osiągających regularnie dobre wyniki w rozwoju swojego biznesu. W zależności od ilości obrotów w całej Twojej grupie możesz otrzymać od 400$ do 800$ miesięcznie, wypłacanych regularnie przez okres 3 lat na opłacenie zakupu dowolnej ruchomości lub nieruchomości. Najczęściej te pieniądze są przeznaczane na zakup domu, mieszkania lub samochodu. Po zakończeniu tego okresu jeżeli dalej utrzymujesz dobry poziom obrotów to kwalifikujesz się ponownie do kolejnej partii wypłat, co za tym idzie, masz możliwość zakupu nowego domu, mieszkania lub samochodu co trzy lata, za który w tym czasie nie Ty płacisz.
 9. Dla osób, które skutecznie realizują plan rozwojowy Forever przewidziana jest coroczna premia uznaniowa tzw. program Chairman Bonus. Możesz to porównać z 13 pensją w budżetówce. Różnica polega na tym, że są to zdecydowanie większe kwoty. Największa wypłacona do tej pory premia w Forever trafiła do Rolfa Kippa, który odwiedzi Polskę w sobotę 5 września i był to czek w wysokości 1 304 166,87$ i było to w 2014 roku na Global Rally w Londynie, gdzie bawiło się ponad 20 000 partnerów Forever Living Products.
 10. Osiągając odpowiednie wyniki masz okazje cieszyć się dwoma wycieczkami zagranicznymi w ciągu roku. Otrzymujesz bilety dla siebie i osoby towarzyszącej oraz dodatkowe kieszonkowe, by dobrze się bawić i nie wydawać swoich ciężko zarobionych pieniędzy. Pierwszy z wyjazdów, to wspomniany już wcześniej Global Rally, czyli światowy zjazd przedsiębiorców Forever, który co roku odbywa się w różnych miejscach na świecie. Do tej pory były to Hawaje, Londyn, Singapur, a w przyszłym roku Forever zaprasza do Johannesberga. Drugą wycieczką jest zjazd szkoleniowy Eagle Manager Retreat, na którym możesz spotkać się z najlepszymi przedsiębiorcami z całego świata. Tak samo jak wcześniej masz opłacone wszystko co możliwe oraz kieszonkowe na drobne wydatki. Ten zjazd odbywał się już w takich miejscach jak Cancun w Meksyku, Lake Tahoe w USA, a przyszły rok to Costa Navarino w Grecji.
 11. Nie znam drugiej takiej branży, gdzie stawia się tak ogromny nacisk na rozwój osobisty, każdego partnera biznesowego. Wiedza, umiejętności i doświadczenie jakie możesz zdobyć rozwijając się w Marketingu Zespołowym są bezcenne i przydadzą Ci się w wielu sytuacjach zawodowych oraz prywatnych.
 12. Czekają na Ciebie również niespodzianki takie jak różnego rodzaju promocje oraz konkursy organizowane przez biuro krajowe oraz czołowych liderów w kraju i na świecie.

Kiedy odważysz się doświadczyć każdego z przedstawionych powyżej punktów, to czeka Cię największa przygoda Twojego życia. Mam nadzieje, że w swoich codziennych działaniach masz równie dobre warunki niezależnie od tego czy prowadzisz biznes tradycyjny, inwestujesz na giełdzie, pracujesz na etacie czy latasz na miotle.

To wszystko czeka na Ciebie pod jednym warunkiem. Musisz wykonać swój pierwszy krok i konsekwentnie dążyć do realizacji swoich marzeń. Pamiętaj, że nie ma znaczenia czy chcesz zarobić dodatkowe 500zł miesięcznie na dobrą imprezę czy górę pieniędzy na życie dla siebie i swojej rodziny. Forever Living Products daje Ci wszystko czego potrzebujesz do realizacji swoich planów, a ode mnie dostaniesz jeszcze więcej, aby szybko i skutecznie dołączyć do grona najlepszych na świecie.

Zobacz Jak zarabiać pieniądze z Forever?. Sprawdź czy się do tego nadajesz i czy możesz również z tego skorzystać. Zanim odrzucisz szansę, która przed Tobą stoi zainwestuj kilka minut swojego cennego czasu, by być pewnym, że tego to nie jest dla Ciebie.

Podziel się tymi możliwościami ze znajomymi, którzy są ambitni, otwarci na nowe możliwości i chcą zarabiać dodatkowe pieniądze. Dzięki Tobie, Dom Aloesu ma szansę powstać w całej swojej okazałości. Będę Ci bardzo wdzięczny za udostępnienie tej informacji dalej. Wystarczy, że klikniesz w dowolny przycisk Twojego ulubionego portalu społecznościowego pod wpisem, a dasz tym samym szansę Twoim znajomym, by mogli dowiedzieć się o Forever Living Products.

Jeżeli nie jesteś pewien lub masz wątpliwości, to zapraszam Cię do działu FAQ, gdzie znajdziesz informacje na temat nurtujących Cię kwestii lub do Kontakt ze mną.

Wierzę w to, że od dziś, gdy usłyszysz, że ktoś zostawia swoją dobrze płatną pracę dla Forever Living Products, to będziesz wiedzieć dlaczego. Kiedy pewnego dnia to będziesz Ty, pamiętaj żeby się ze mną skontaktować.

Nie interesuje Cię biznes Forever, ale chcesz kupić świetne produkty z zaufanego źródła?

Specjalnie dla Ciebie powstał sklep Domu Aloesu, gdzie możesz kupić wszystkie produkty Forever Living Products, bez żadnych ograniczeń.

Kupując u nas, osobiście gwarantuje Ci 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy! Dodatkowo dla wszystkich zamówień powyżej 100 zł przesyłkę masz ZA DARMO!

>>> Kupuj w sklepie Domu Aloesu <<<

P.S. Jeżeli masz pytania, przemyślenia lub po prostu chcesz powiedzieć coś na temat mojego bloga, zostaw komentarz pod tym wpisem.

Jeżeli uznasz treść na tej stronie za wartościową, to podziel się nią ze znajomymi. Kliknij w link Twojego ulubionego serwisu społecznościowego, który znajduje się poniżej. Udostępnij ten wpis i powiedz wszystkim, że #domaloesu ma coś ciekawego. Będę Ci za co, dozgonnie wdzięczny.

Dziękuje, że jesteś tu ze mną i życzę Ci wspaniałego dnia i do zobaczenia gdzieś na świecie 🙂

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach pokazujących jak zarabiać dodatkowe pieniądze i oszczędzać na produktach codziennych.
Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!

Twoje imię
Twój adres E-mail
 • Marzenna

  Produkty sa doskonale i bardzo sie cieszę ze mialam mozliwosc sprobowania i zarazem byc teraz w Forever