najczęściej zadawane pytania

Czyli wszystko co chcesz wiedzieć o Forever, lecz boisz się zapytać

Wybierz temat, który Cię interesuje

Przed sobą masz listę samych konkretów. Klikając na wybrane pytanie pojawi Ci się na nie odpowiedź. Życzę Ci miłej lektury.

Biznes

Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania dotyczące pracy jako Forever Buissnes Owner. Dowiesz się, po co Ci Forever Living Products, jak to wszystko działa oraz co musisz wiedzieć zanim zaczniesz działać.

Jak zacząć zarabiać dodatkowe Pieniądze z Forever?

Najlepszym miejscem, aby zacząć jest artykuł Jak zarabiać pieniądze z Forever? Znajdziesz tam film, który pomoże Ci ocenić, czy ten sposób zarabiania dodatkowych pieniędzy jest dla Ciebie oraz dokładnie wytłumaczy Ci jak działać skutecznie.

Załóż swoje konto w klikając tutaj.

Po rejestracji pobierz, wydrukuj i wypisz Aplikacje FBO. Podpisaną wyślij na adres biura krajowego. Jest to Twoje potwierdzenie, że zgadzasz się na otrzymywanie pieniędzy od Forever Living Products.

Zamów następnie zestaw Touch of Forever Start o wartości 2 Case Credits, który daje Ci pozycję Assistant Supervisor, która umożliwia Ci zarabianie pieniędzy z Forever.

Jeżeli nie stać Cię na zestaw ToF, możesz zrobić pierwsze zamówienie za minimum 250zł, zamawiając podstawowe produkty tj. pasta do zębów, mydło i dezodorant oraz wykonać kilka Cykli Obrotowych wypracowując pozycję Assistant Supervisor.

Po rejestracji i zakupie towarów, skontaktuje się z Tobą, aby pomóc Ci określić, co jest Ci potrzebne do realizacji Twoich potrzeb.

Od tego momentu uzyskujesz moje pełne wsparcie i rozpoczynamy dalszą przygodę w świecie Marketingu Zespołowego.

Czy konto w Forever jest płatne?

NIE, W Forever płacisz tylko i wyłącznie za Towar, który zamawiasz na swoje potrzeby. Nie znajdziesz tu żadnych ukrytych kosztów, czy opłat.

Dlaczego Forever?

Na świecie jest wiele firm działających w Marketingu Zespołowym. Promują różnego typu produkty i usługi. Każda z nich daje ogromne możliwości dla swoich partnerów. Forever Living Products jest niekwestionowanym liderem w branży aloesowej oraz ma najbardziej szczodry plan rozwojowy jaki znam.

Osobiście porównywałem wiele firm zanim podjąłem decyzje, że chcę być partnerem FLP i z dzisiejszej perspektywy, to był stracony czas. Najważniejsze jest to, by firma z którą współpracujesz, była dla Ciebie odpowiednia. Abyś czuł się dobrze z planem rozwojowym, produktem oraz ludźmi, z którymi będziesz współpracować. Dla mnie Forever jest idealne. Kiedy postanowisz się dowiedzieć czy dla Ciebie również będzie, to zacznij działać i sprawdź samodzielnie. W przeciwnym razie, nigdy nie dowiesz się, co tak na prawdę robimy. Zobacz czego nie wiesz o Forever Living Products, by dowiedzieć się więcej.

Jak wygląda ścieżka kariery w Forever?

Możesz zacząć swoją przygodę na trzy sposoby:

1. Jako Klient detaliczny kup jeden lub dwa produkty od Twojego znajomego Przedsiębiorcy Forever.
2. Załóż swoje własne, bezpłatne konto w Forever i jako Novus Customer ciesz się z dożywotniego 15% upustu na wszystkie produkty.
3. Rozpocznij rozwój własnego biznesu Forever osiągając pozycję Assistant Supervisor osiągając w ciągu 2 miesięcy obrót w wysokości 2 Case Credits. Zamiast czekać 2 miesiące, możesz wejść na ten poziom od razu, zaczynając swoją przygodę od zakupu zestawu Touch of Forever Start o wartości 2 Case Credits.

Następne pozycje są nagrodą za łączną ilość wygenerowanych Case Credits przez cały Twój zespół:
4. Supervisior – kiedy łączny obrót Twojego zespołu wyniósł 25 CC w tym i poprzednim miesiącu.
5. Assistant Manager – kiedy łączny obrót Twojego zespołu wyniósł 75 CC w tym i poprzednim miesiącu.
6. Manager – kiedy łączny obrót Twojego zespołu wyniósł 120 CC w tym i poprzednim miesiącu.

Kolejne awanse wynikają z ilości Twoich bezpośrednich partnerów biznesowych, których nauczysz wszystkiego co potrafisz i doprowadzisz ich do pozycji Managera:
7. Senior Manager – gdy wykształcisz 2 bezpośrednich Managerów w swoim zespole.
8. Soaring Manager – gdy wykształcisz 5 bezpośrednich Managerów w swoim zespole.
9. Sapphire Manager – gdy wykształcisz 9 bezpośrednich Managerów w swoim zespole.
10. Diamond Sapphire Manager – gdy wykształcisz 17 bezpośrednich Managerów w swoim zespole.
11. Diamond Manager – gdy wykształcisz 25 bezpośrednich Managerów w swoim zespole.
12. Double Diamond Manager – gdy wykształcisz 50 bezpośrednich Managerów w swoim zespole.
13. Triple Diamond Manager – gdy wykształcisz 75 Managerów w swoim zespole.
14. Diamond Centurion Manager – gdy wykształcisz 100 Managerów w swoim zespole.

Pozycje Managerskie możesz rozszerzyć o status „Eagle Manager”, który jeszcze bardziej rozszerza Twoje możliwości. Szczegóły na ten temat znajdziesz w Zasadach działalności

Co to jest „case credits”

Każda złotówka wydana na produkty Forever Living Products są przeliczane na tzw. Case Credits (CC). Jest to wewnętrzna waluta Forever. Dzięki niej plan rozwojowy jest identyczna w każdym ze 160 krajów świata. W Polsce 1 CC jest równy 965 zł w cenie detalicznej netto.

W jaki sposób działa Marketing Zespołowy?

Marketing Zespołowy, inaczej zwany Marketingiem Sieciowym lub Wielopoziomowym, z angielskiego Multi Level Marketing, w skrócie MLM jest to nowoczesny sposób dostarczania produktów i usług bezpośrednio od producenta do klienta, pomijając wszystkich zbędnych pośredników.

W marketingu tradycyjnym na drodze między producentem, a klientem niezbędna jest rzesza pośredników, gdzie każdy dolicza dodatkową marżę dla siebie oraz koszty reklamy i transportu. Nie ma w tym nic złego poza tym, że koszty te stanowią 70-80% ceny, za którą płaci klient. W firmach takich jak Forever, nie traci się pieniędzy na reklamę czy marżę pośredników. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze są wypłacane dla Ciebie za polecenie produktów, które Ci odpowiadają.

Jest to ogromna szansa dla osób, które chcą współpracować z firmami Marketingu Zespołowego takimi jak Forever. W takiej firmie możesz wybrać odpowiednią ścieżkę dla siebie. Możesz:

Dzielić się produktami ze znajomymi.
Sprzedawać produkty.
Zostać Managerem i zarządzać zespołem przedsiębiorców.
Zostać Dyrektorem własnej organizacji i zarządzać zespołami Managerów.
Zrealizować swoją wizje i stworzyć wszytko co wydaje Ci się w tej chwili niemożliwe.

W tym modelu, każdy wygrywa. Firma generuje większe obroty. Przedsiębiorca zarabia większe pieniądze. Klient jest zadowolony z najlepszych produktów poleconych specjalnie dla niego, oszczędza pieniądze na produktach codziennego użytku i ma możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy polecając swoim znajomym produkty, które są dla niego dobre.

Ile pieniędzy należy zainwestować, aby zacząć zarabiać w Forever?

Żeby zacząć zarabiać pieniądze, najbardziej opłaca Ci się zrobić zamówienie o wartości większej lub równej 2 Case Credits, co w Polsce wynosi 1871,45 zł + koszt wysyłki (15,97 zł).

Jeżeli nie stać Cię na taką inwestycje, to możesz się wykazać i zacząć od zamówienia za co najmniej 250 zł, a następnie wykonać kilka Cyklów Obrotowych, które pozwolą Ci osiągnąć kolejne pozycje w planie rozwojowym.

Aby poznać dokładny opis tej procedury zobacz jak zarabiać pieniądze z Forever?

Jak wygląda Cykl Obrotowy w Forever?

Cykl Obrotowy jest, to system opracowany przez Dom Aloesu jako prosty sposób działania, który składa się z pięciu elementów:

 • Zamówienia – Zamawiasz produkty na swoje konto z Forever.
 • Odbierasz towar od kuriera.
 • Obracasz produkty dzieląc się z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.
 • Zbierasz opinię na temat używanych produktów.
 • Określasz możliwości polecania produktów kolejnym osobom.

Jakie są podstawowe różnice między biznesem tradycyjnym (np. sklepem spożywczym), a Marketingiem Zespołowym w Forever?

Aby otworzyć sklep potrzebujesz ogromnych pieniędzy na start, aby kupić lub wynająć lokal, kupić towar, zatrudnić pracowników i opłacić wszystkie koszty z tym związane. Nie masz żadnej pewności czy Towar, który sprzedajesz się przyjmie. Nie masz żadnego wpływu na to, kto jest Twoim klientem i musisz znosić każdego kto przyjdzie do Ciebie. Aby więcej zarobić, musisz mieć dłużej otwarte i toczyć wojnę cenową z konkurencją.

Twoi pracownicy pracują dla Ciebie, bo muszą. Zarobisz tyle, ile zrobisz. Musisz być w jednym miejscu, w którym pracujesz, a zadowolony klient, który poleci Twój sklep znajomym, razem z dodatkowymi pieniędzmi przysporzy Ci więcej pracy.

W Forever kupujesz produkty dla siebie i poza kilkoma produktami do pokazania znajomym, nie potrzebujesz niczego więcej. Dodatkowych kosztów nie masz żadnych, o ile nie wymyślisz własnej promocji, reklamy i innych kosztownych okazji

Masz dostęp do sprawdzonego biznesplanu oraz świetnych i lubianych produktów. Decydujesz o tym z kim pracujesz, gdzie pracujesz, kiedy pracujesz i ile zarobisz. Twoi partnerzy biznesowi pracują dla siebie, bo chcą. Robią dokładnie to samo co Ty, a kiedy są zadowoleni z produktów, to polecają je dalej. Każdy kolejny klient może się stać przedsiębiorcą, który razem z Tobą będzie generować jeszcze większe obroty.

Podsumowując. W tradycyjnym biznesie dostaniesz 100% (o ile nie musisz wszystkiego oddać inwestorom lub wierzycielom), z własnej pracy, ewentualnie z pracy pracowników, których musisz pilnować, by im się chciało u Ciebie pracować.

W Marketingu Zespołowym dostajesz kilka procent z wspólnej pracy wielu ludzi, których uczysz jak mogą realizować swoje cele. Tylko od Ciebie zależy ile nowych osób będziesz codziennie zapraszać do Twojego zespołu.

Stawiam pierwsze kroki w biznesie Forever. Jaki cel powinienem obrać?

W planie rozwojowym Forever rozróżniam trzy etapy:

 • Rozpoczęcie swojej przygody. Niezależnie od tego czy startujesz z pozycji Klienta Detalicznego, Novus Customer czy Assistant Supervisor. Dowiadujesz się czym jest Forever i jak to wszystko działa.
 • Osiągnięcie pozycji Managera w planie rozwojowym. Jest to potwierdzenie tego, że wszystko co umiesz do tej pory, robisz dobrze i potrafisz uczyć innych.
 • Osiągnięcie pozycji Diamond Managera i wyżej. To nagroda za to, że skutecznie dzielisz się szansą jaką daje Forever.

Wszystko co jest pomiędzy, to stratą pieniędzy, ponieważ za tą samą prace na niższej pozycji otrzymujesz mniejsze premie. Dlatego tak ważne jest określić swój cel na tych 3 kluczowych etapach.

Ile czasu zajmie mi osiągnięcie pozycji Managera w Forever?

Wszystko zależy od Twojego zaangażowania i tego czy chcesz się uczyć czy nie. Realnie możesz osiągnąć pozycję Managera w 3 do 6 miesięcy. Słyszałem, że niektórym zajmuje to dłużej.

Rekord Forever należy do Kima Madsena – Diamond Managera z Danii, który wszedł na pozycje Managera w 18 dni. Musisz podjąć decyzję, ile to będzie trwało w Twoim przypadku.

Ile jest osób na świecie, które osiągnęły najwyższą pozycję w Forever?

Dokładnie jedna. Jest to Rex Maughan – założyciel Forever Living Products, który jak każdy przedsiębiorca Forever posiada swój własny numer FBO i buduje własne zespoły. Drugi w kolejności jest Rolf Kipp na pozycji Double Diamond Managera.

Co to znaczy FBO?

W Forever, każdy zarejestrowany człowiek jest traktowany jako Przedsiębiorca Forever, z angielskiego Forever Buisness Owner. Nie jesteś zwykłym sprzedawcą, czy dystrybutorem produktów. Masz możliwość tworzenia własnego biznesu, kiedy tylko weźmiesz za to odpowiedzialność.

Co muszę zrobić, by mieć możliwość działania w innym kraju?

Jako Przedsiębiorca Forever możesz rozwijać swoje przedsiębiorstwo na terenie 160 krajów, gdzie działa Forever Living Products. Aby rozwijać swój zespół za granicą wystarczy wysłać maila do biura krajowego i poprosić o otworzenie linii dla Twojego numeru FBO w wybranym kraju. Taka operacja trwa 2-3 dni.

Co się stanie jak przestane pracować?

Przestaniesz zarabiać pieniądze. Forever zapłaci Ci tylko za pracę, a praca, jest to włożona energia oraz przesunięcie. Wszystko co nie prowadzi Cię na wyższy poziom jest marnowaniem energii.
W Forever unikalne jest to, że kiedy przestaniesz pracować zostajesz na tej samej pozycji. U nas nie ma możliwości degradacji, wyminięcia w planie rozwojowym oraz utracenia upustów. Wszystko co osiągasz, masz na zawsze.

Czy muszę zostawić swoją pracę, żeby zarobić dodatkowe pieniądze w Forever?

Nie. Forever jest na początku idealne jako praca dodatkowa. Zanim zdobędziesz umiejętności i efektywności w działaniu minie prawdopodobnie trochę czasu.

Kiedy okaże się, że zarabiasz więcej w Forever, niż w swojej aktualnej pracy lub aktualny układ nie będzie Ci odpowiadać, to musisz samemu podjąć decyzje co wybrać. Najważniejsze, żeby czuć się z tym komfortowo.

W jaki sposób pogodzić codzienne obowiązki z pracą w Forever?

Podstawą sukcesu jest skuteczne planowanie i konsekwencja. Kiedy zaplanujesz, że np. codziennie przez 2 godziny zajmujesz się Forever, to rób to konsekwentnie. Swój czas pracy możesz ustalać dowolnie. To Ty decydujesz kiedy dzwonisz do znajomych, kiedy się z nimi spotykasz, kiedy poznajesz nowych ludzi i kiedy robisz cokolwiek innego.

Dawno temu zarejestrowałem się w Forever, czy mogę do Was dołączyć?

Tak. O ile w przeciągu ostatnich 2 lat nie było żadnego zakupu na Twój numer FBO oraz nie został przez Ciebie zarejestrowany nowy partner biznesowy, to możesz przejść procedurę tzw. responsoringu. Jest to ponowne podpisanie aplikacji FBO oraz zrzeknięcie się w obecności notariusza swojej wcześniejszej pozycji w Planie Rozwojowym.

Uwaga! W okresie 6 miesięcy od podpisania aplikacji, gdy nie osiągniesz pozycji Assistant Supervisor, możesz do nas dołączyć bez potrzeby wizyty u notariusza.

Dlaczego akurat mam dołączyć do grupy Dom Aloesu?

Ponieważ swoją pracę traktuje bardzo poważnie i gwarantuje Ci sprawdzone i skuteczne metody prowadzenia biznesu Forever. Sprawdź dlaczego możesz mi wierzyć i poznaj moją historię.
Jako partner Domu Aloesu, dostaniesz również dostęp do najlepszych narzędzi wspierających rozwój Twojego biznesu.

Gdzie znajdę regulaminy i przepisy regulujące sposób działania w Forever?

Wszystko znajdziesz w Zasadach działalności Forever.
Znajdziesz je na stronie foreverliving.com oraz w systemie dla FBO w zakładce „Mój Biznes -> Druki i formularze -> Zasady działalności”.
Po złożeniu swojego pierwszego zamówienia otrzymasz je razem z materiałami promocyjnymi w wersji papierowej, którą również możesz zakupić w sklepie Forever.

Działam w innej firmie w Marketingu Zespołowym. Czy mogę działać jednocześnie w dwóch na raz?

Tak. Pamiętaj jednak, że w Marketingu Zespołowym musisz się skupić na jednym biznesie na raz. Na dłuższą metę nie da się ciągnąć dwóch srok za ogon. Nie zmienia to faktu, że gdy nie masz przekonania do aktualnej firmy, to wypróbuj inną i wybierz tą, gdzie będziesz się czuć najlepiej.

Ile aktualnie osób działa aktywnie w branży MLM oraz w Forever?

Według ostatnich danych, które widziałem u Piotra Mosio – jednego z najlepszych polskich liderów w branży MLM, w Polsce jest około 900 000 osób zarejestrowanych w firmach działających w Marketingu Zespołowym, z czego aktywnie działa około 20 000. W samym Forever jest 178 000 zarejestrowanych osób, z czego aktywnie działających liderów jest około 200 w całym kraju.

Ile czasu muszę poświecić, aby zacząć zarabiać?

Co najmniej 2 godziny dziennie. Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz. Kiedy planujesz zarobić 1-2 tyś zł miesięcznie, masz dużo samodyscypliny i nie boisz się wyzwań, to wystarczy przez ten czas działać efektywnie przez 2-3 miesiące, a następnie utrzymywać taki poziom obrotów. Kiedy ustalisz swoją poprzeczkę wyżej, to ilość potrzebnego czasu, również wzrasta.

Każda minuta spędzona na budowaniu swojej bazy kontaktów, to najlepsza inwestycja w przyszłość.

Ile pieniędzy mogę mogę stracić?

W najgorszym wypadku około 190 zł w momencie, kiedy kupisz zestaw Touch of Forever o wartości 2 CC, który daje Ci awans na pozycje Assistant Supervisor, obudzisz się następnego dnia i stwierdzisz, że to był błąd i chcesz odzyskać swoje pieniądze.

Kiedy zrezygnujesz z szansy jaką daje Forever, możesz oddać wszystkie zamknięte produkty jakie posiadasz do Biura Krajowego. Forever odda Ci pieniądze za zakupiony towar, odliczając 10% na pokrycie wszystkich kosztów manipulacyjnych związanych z Twoją rezygnacją.

Czy mogę prowadzić sprzedaż przez Allego?

Nie. Gdy widzisz produkty Forever na Allegro, to musisz wiedzieć, że jest to złamanie Zasad Działalności, jest to nielegalne i oznacza wyrzucenie z grona FBO. Nie masz żadnej gwarancji kupując u nieuczciwych handlarzy, że otrzymasz właściwy produkt.

Działając w ten sposób, może zarobisz parę groszy, jednak zostaniesz usunięty z Forever za złamanie regulaminu, tracąc wszystkie możliwości jakie daje plan rozwojowy.

Jak będzie wyglądał mój dzień pracy?

Twój dzień będzie wyglądać tak jak go zaplanujesz. Mój najczęściej wygląda tak:

 • biegam z psem po lesie
 • spotykam się ze znajomymi
 • poznaje nowych ludzi
 • prowadzę szkolenia dla nowych partnerów
 • planuje kolejne etapy rozwoju
 • uczę się nowych rzeczy / czytam książki lub słucham audiobooków
 • spędzam czas z rodziną
 • tworzę treści do artykułów i rozwijam blog
 • sprawiam, żeby mój biznes był jeszcze prostszy, szybszy i lepszy

Kim jest Sponsor?

Jest to przedsiębiorca Forever, który zaprosił Cie do biznesu. Jest odpowiedzialny za Twój rozwój oraz pomoże Ci w stawianiu pierwszych kroków na drodze do sukcesu.
Ważne jest też to, kim Sponsor nie jest, a nie jest Twoją niańką, ani zastępca. Nie wyręczy Cię w pracy oraz nie zrobi nic za Ciebie. Dobry sponsor pokarze Ci drogę, pomoże Ci obrać właściwy kurs oraz da Ci narzędzia i pozwoli się poobijać po drodze.
Słaby Sponsor, nie da Ci się wykazać i będzie chciał zrobić wszystko za Ciebie, przez co nigdy nie nauczysz się jak działać efektywnie w Forever.

Jaka jest minimalna wartość zamówienia w Forever?

250 zł w cenie, która Ci się należy w związku z osiągniętą pozycją. Czyli suma Twoich zakupów musi przekraczać 250 zł po uwzględnieniu Twojego aktualnego upustu.

Jakich narzędzi potrzebuje do prowadzenia biznesu Forever?

Musisz mieć kalendarz, smartphone’a, kartki, długopis oraz zegarek. Przyda Ci się również tablet, jednak nie jest on niezbędny. Dodatkowo przydają się wizytówki i wszystko co wypromuje Cie w sieciach społecznościowych oraz lokalnych organizacjach.

Jakie są średnie zarobki w Forever?

Niektórzy partnerzy traktują współpracę z Forever jako zajęcie dodatkowe, a dochody uzyskane z tego tytułu jako wsparcie domowego budżetu, podczas gdy inni zajmują się działalnością Forever w pełnym wymiarze godzin, a uzyskane zarobki stanowią podstawowe źródło ich dochodów.

W zależności od pozycji w planie rozwojowym, zarobki mogą się wahać od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych.

Manager w Polsce zarabia średnio 4,5 tyś zł netto miesięcznie. Managerowie i Senior Managerowie z którymi osobiście współpracuje zarabiają od 7 do 20 tyś zł netto miesięcznie.

Mój najlepszy miesiąc w Forever do tej pory, to niecałe 3,5 tyś zł.

Najlepsi przedsiębiorcy w Polsce, Bogumiła i Jan Srokowie, osiągają zarobki w okolicach 160-200 tyś zł netto miesięcznie, a najlepsi liderzy na świecie mają zarobki liczone w milionach dolarów.

Z jaką wysokością premii oraz upustów mam do czynienia w Forever?

Jako Nowy Klient otrzymujesz 15% upustu.

Od pozycji Assistant Supervisor masz 30% upustu na produktach oraz 15% Premii od zakupów swoich nowych klientów. Dostajesz również dodatkowo Premię Osobistą, która jest doliczona do Twojego upustu oraz premii od Nowych Klientów. Jest to w zależności od Twojego poziomu odpowiednio 5%, 8%, 13% i 18% na pozycji Managera.

Od pozycji Supervisor masz dostęp do Premii Grupowej, która jest różnicą Premii Osobistych występujących między Twoim poziomem, a poziomem Twojego bezpośredniego partnera biznesowego.
Kiedy jesteś na pozycji Manager i masz 18% premii osobistej, a Twój przyjaciel jest na pozycji Assistant Supervisor i ma 5% premii osobistej, to otrzymujesz 13% (18 – 5 = 13) Premii Grupowej z obrotów całej jego grupy.

Kiedy osiągniesz poziom Managera dostaniesz dostęp do Premii Lidera wynoszącej od 2% do 6% obrotów całej struktury Managerów w Twojej 1, 2 i 3 linii.

Po osiągnięciu pozycji Sapphire Manager zyskujesz tzw. Premię Gem Bonus, czyli wartość Twojej Premii Lidera zostanie zwiększona o dodatkowy 1%. W momencie zdobycia pozycji Diamond Sapphire Manager zwiększa się ona do 2% i kiedy zostajesz Diamond Managerem Premia Lidera jest powiększona o 3% dając Ci w sumie od 5% do 9% Premii Lidera.

Czym jest linia sponsorowania?

Linią sponsorowania określa się poziom zagłębienia w grupie między Tobą, a Twoimi partnerami biznesowymi.
Dla przykładu. Osoby, które zapraszasz osobiście do biznesu stanowią Twoją pierwszą linię. Osoby, które oni zaproszą stanowią Twoją drugą linię, a z kolei ich partnerzy biznesowi będą Twoją trzecią linią itd.

Jakie umiejętności będą mi potrzebne, aby prowadzić własny biznes Forever?

Potrzebujesz siedmiu kluczowych umiejętności, które nie wymagają od Ciebie ukończenia studiów, czy długotrwałej edukacji. Dodatkowo możesz zarabiać w momencie uczenia się ich.

Te siedem umiejętności to kolejno:

 • Tworzenie sieci kontaktów
 • Zapraszanie na spotkania biznesowe
 • Prowadzenie prezentacji
 • Budowanie relacji
 • Wdrażanie nowych partnerów biznesowych
 • Wsparcie i prowadzenie szkoleń
 • Promowanie spotkań

Jakie cechy powinien mieć Przedsiębiorca Forever?

Przede wszystkim musi być odpowiedzialny, systematyczny i otwarty na ludzi i możliwości jakie się pojawiają. Najlepsi przedsiębiorcy na świecie, to osoby, które ciężko pracują, są zorganizowane i nie boją się wyzwań. Ciągle się rozwijają, wyciągają wnioski z porażek oraz robią wszytko, by poprawić swoje wyniki. Są przykładem dla swojego zespołu i inspirują innych do działania. Polecają tylko i wyłącznie skuteczne rzeczy, z których korzystają i przynoszą odpowiednie wyniki.

Jakimi wartościami kieruje się firma Forever oraz grupa Dom Aloesu?

Uczciwością, empatia i przede wszystkim dobrą zabawą. Pomagamy innym ludziom realizować ich cele, tym samym realizując swoje. Bawimy się swoją pracą i mamy z tego ogromną satysfakcję.

Jaki jest aktualny kierunek rozwoju firmy?

Forever aktualnie mocno rozwija swoje centra logistyczne na całym świecie, abyś jak najszybciej mógł dostawać swoje ulubione produkty. Rozwijane są również kolejne gałęzie produktów, takie jak kosmetyka kolorowa oraz olejki eteryczne, by móc czuć się lepiej, wyglądać lepiej i żyć lepiej.

Czy Forever jest odpowiedzialne społecznie za swój Biznes?

Tak. Od samego początku Forever przywiązuje ogromną wagę do dbałości o środowisko naturalne. Od 2006 roku FLP posiada certyfikacje ISO 14000 i corocznie jest on pozytywnie odnawiany. Ciągle pracuje nad zmniejszeniem ilości odpadów oraz wykorzystaniem recyklingu w swojej produkcji.
Poza tym 20 krzewów aloesu odpowiada jednemu drzewu w efektywności przetwarzanego CO2, co przy ilości kilkunastu tysięcy akrów pól dojrzałego aloesu, pozytywnie przekłada się na nasze środowisko.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie foreverliving.com

Jaka jest misja i wizja Forever Living Products?

„Stworzymy dochodowe środowisko, w którym jednostki będą mogły być tym, kim pragną, zachowując swoją godność; środowisko, w którym przyświecać nam będzie hasło uczciwości, empatii i dobrej zabawy. Wzbudzimy i będziemy pielęgnować pasję i przekonanie do naszej firmy, naszych produktów i naszej branży. Będziemy poszukiwać wiedzy i równowagi, i przede wszystkim będziemy śmiałymi liderami naszej firmy i Forever Business Owners.”

Kiedy i w jaki sposób są wypłacane premie?

Wszystkie premie wypłacane są przelewem na podane konto, 15 dnia każdego następnego miesiąca. Pierwszy przelew zostanie wykonany po przekroczeniu 100 zł premii. Można również pieniądze odebrać w kasie biura krajowego przez okres 2 lat od momentu jej naliczenia. Podstawą naliczania wszystkich premii jest cena detaliczna netto.

Na jakie dodatkowe benefity mogę liczyć w Forever?

Forever to nie tylko pieniądze wypłacane co miesiąc za pracę całego zespołu, to również dodatkowe możliwości jakie daje plan rozwojowy. Zdobycie każdego z benefitów wymaga realizacji określonych obrotów i czasu, co jest dokładnie opisane w Zasadach działalności.
Mamy do dyspozycji następujące programy:

 • Forever 2 Drive, czyli program motywacyjny, który w zależności od poziomu zostanie Ci wypłacona równowartość od 400 do 800 dolarów USA co miesiąc przez okres trzech lat na zakup dowolnego środka trwałego. Może to być samochód, dom, mieszkanie lub dowolna inna rzecz.
 • Chairman Bonus, czyli coroczna premia uznaniowa za zrealizowane obroty w ciągu roku. Do tej pory najwyższa premia została wypłacona w 2014 dla Rolfa Kippa w wysokości 1 304 166,87$ (słownie: jeden milion trzysta cztery tysiące sto sześćdziesiąt sześć dolarów i osiemdziesiąt siedem centów).
 • Global Rally – zaproszenie na zjawy światowy Forever dla 2 osób, który trwa od 5 do 8 dni w zależności od kwalifikacji + dodatkowe kieszonkowe w kwocie od 800 do 12 500 dolarów, by dobrze się w tym czasie bawić i nie wydawać swoich ciężko zarobionych pieniędzy. Do tej pory ten zjazd odbył się miedzy innymi na Hawajach, w Londynie czy Singapurze.
 • Eagle Manager Retreat – wyjazd szkoleniowy dla Eagle Managerów wraz z osobami towarzyszącymi. Podobnie jak w przypadku Global Rally, Forever opłaca wszystkie koszty oraz daje kieszonkowe. Do tej pory zjazdy odbyły się w Cancun (Meksyk) oraz Lake Tahoe (USA).
 • Wycieczki w dowolne miejsce w Europie i na świecie po każdym awansie od pozycji Sapphire Manager i wyższych.
 • Ogromną wartością jest rozwój osobisty i wszystkie umiejętności, których nauczysz się w drodze na szczyt.
 • Czekają Cię również różne promocje i konkursy z nagrodami.

Skąd mogę brać materiały promocyjne i reklamowe?

Z oficjalnej strony Forever Living Products, serwisu szkoleniowo-informacyjnego discoverforever.com oraz strony, gdzie znajdziesz zdjęcia foto.foreverliving.com.

Kiedy twój zespół dysponuje własnymi materiałami, to dowiedz się od swojego sponsora z czego i jak możesz korzystać.

Gdy samodzielnie tworzysz materiały promocyjne, to pamiętaj, że muszą one zostać zaakceptowane przez dział promocji w biurze krajowym Forever Living Products.

Jaki jest adres Biura Krajowego w Polsce?

Forever Living Products Poland
ul. Aleje Jerozolimskie 92
00-807 Warszawa

Na jaki adres mam wysyłać produkty, które chcę zwrócić w ramach gwarancji 100% satysfakcji?

Produkty do zwrotu należy wysłać na adres polskiego magazynu Forever Living Products.

Forever Living Products
Matuszewska 14
03-876 Warszawa

Skąd się tu biorą pieniądze?

Wszystkie pieniądze biorą się z obrotu produktów. Nie ma tu żadnych dodatkowych wpłat, kaucji czy innych nieuczciwych praktyk. Za towar rozliczasz się w momencie kiedy dostajesz produkty do ręki, co gwarantuje płynność obrotu gotówki. Nie uznajemy odroczonych terminów płatności.

W jaki sposób rozliczam się z zarobionych pieniędzy z urzędem skarbowym?

Wszystkie przychody, które zostały Ci wypłacone w ciągu roku zostają rozliczone na druku PIT-8C jako dochody dodatkowe, od których należy odprowadzić podatek dochodowy, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa podatkowego.
Od momentu, gdy zarabiasz już swoje pieniądze, warto założyć działalność gospodarcza i rozliczać się w oparciu o faktury VAT.

Popracowałem jakiś czas i nie odnajduje się w tym biznesie. Jak mogę zrezygnować i z czym się to wiąże?

W Forever wysztko co wypracujesz zostanie z Tobą na zawsze. Wiec kiedy masz zrealizowane zakupy za co najmniej 250 zł i status Novus Customer lub przekroczone 2 Case Credits i pozycje Assistant Supervisor, to upusty wynikające z tych pozycji Ci się należą bez względu czy pracujesz na dodatkowe pieniądze czy nie. Możesz z nich zrezygnować, składając pisemne oświadczenie, podpisane notarialnie, że rezygnujesz ze wszystkich korzyści jakie daje Ci udział w planie rozwojowym Forever.

Nigdy nie słyszałem o takim modelu biznesowym. Czy to jest legalne?

Początki Marketingu Zespołowego sięgają czasów przed II wojną światową. Jest to najkorzystniejszy sposób dostarczania produktów od producenta do klienta, dla każdej strony transakcji.

Forever działa od prawie 40 lat i uczciwość oraz odpowiedzialność jest fundamentem tego biznesu. Od 2011 roku Forever Living Products posiada w Polsce certyfikat kompetencji i rzetelności w branży MLM, wydawany przez niezależny Network Magazyn dla firm, które są wzorem do naśladowania w branży MLM/DS.

Polecam Ci również naukowe opracowania na temat charakterystyki branży MLM w Polsce i na świecie, przygotowane przez Panią dr. Alinę Vogelgesang, która jest doktorem nauk ekonomicznych, absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W chwil obecnej pełni funkcję Rektora Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Gliwicach, a ponadto jest Członkiem Business Centre Club oraz Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

Czy muszę regularnie robić zamówienia, aby utrzymać się w systemie?

Nie. Pozycja, którą raz osiągniesz zostaje przypisana do Ciebie na zawsze. Nie ma możliwości degradacji czy usunięcia z systemu w przypadku nie robienia regularnych zamówień.

Nie mam zamiaru używać produktów, jednak mogę je sprzedawać.

Możesz działać tak, jak masz na to ochotę o ile jest to zgodne z Zasadami działalności. Kiedy podejmujesz decyzję, że osiągniesz sukces w Forever, to musisz być swoim najlepszym klientem.

Ja dzielę się tym co mam najlepsze i co może rozwiązać Twoje problemy. Nie wypowiadam się na temat rzeczy, których osobiście nie sprawdziłem. Wszystko co tu piszę, mówię i robię jest sumą doświadczeń i używania tych produktów.

Nie możesz w to uwierzyć? Zapraszam do siebie na kawę.

Ile lat muszę mieć, aby móc zarobić dodatkowe pieniądze w Forever?

Musisz mieć ukończone 18 lat. Poza tym nie ma znaczenia, czy masz lat 50, 100, czy więcej. Jest to idealne miejsce dla każdego, kto chce zapracować na dodatkowe pieniądze.

Aktualnie na zjazdach Forever w Polsce spotykają się przedstawiciele 4 pokoleń. Przedział wiekowy uczestników ostatniego zjazdu zaczynał się od 4 miesięcy, a kończył na 85 latach i każdy znalazł tam coś dla siebie.

Czy istnieją jakieś wymogi co do ilości obrotów osobistych i z czym one się wiążą?

Tak. Kiedy chcesz zarabiać konkretne pieniądze, to musisz być przykładem dla swojego zespołu. Aby zapewnić Ci stały wzrost, w Forever jest tzw. Wymóg Aktywności 4 Case Credits. Jest to absolutne minimum, które kwalifikuje Cię do odbioru Premii Grupowej, Premii Lidera, Gem Bonus oraz wszystkich programów motywacyjnych.

Na Wymóg Aktywności składa się comiesięczna realizacja Twoich osobistych zamówień o wartości co najmniej 1 CC oraz zamówienia Twoich bezpośrednich Nowych Klientów w wysokości co najmniej 3 CC. Bez względu na to, czy realizujesz wymóg aktywności czy nie, zawsze dostajesz premię od Nowych Klientów oraz Upust na zakupy osobiste.

Jak często i gdzie odbywają się szkolenia?

Tzn. Success Day, czyli dzień w którym możesz poznać ludzi odnoszących sukcesy w Forever, nauczyć się wielu przydatnych rzeczy i świętować kolejne awanse odbywa się regularnie co 2-3 miesiące w Warszawie lub innych miastach w Polsce.
Przynajmniej raz na pół roku odbywają się dedykowane szkolenia dla Przedsiębiorców Forever. Regularnie w wielu miejscach w Polsce odbywają się szkolenia produktowe oraz biznesowe.
Każdego dnia, przedsiębiorcy Forever z przyjemnością pomogą Ci rozpocząć Twoją przygodę i nauczą Cię wszystkiego, co ich doprowadziło do miejsca, w którym się znajdują.

Jaką strategie należy obrać, aby mieć jak najlepsze rezultaty?

Zapraszaj codziennie nowe osoby do biznesu, które będą korzystać z produktów. Każdego dnia powiedz o szansie jaką daje Forever co najmniej 5 nowym osobom. W przypadku Rolfa Kippa, który jest najlepszym przedsiębiorcą Forever, 90% jego sukcesu, to jego Nowi Klienci.

Obiekcje

Znajdziesz tu moje odpowiedzi na obiekcje, które prawdopodobnie przychodzą Ci do głowy. Kiedy wydaje Ci się, że tylko Ciebie one gryzą, to pewnie zdziwi Cię fakt, że reszta świata ma dokładnie to samo.

Ja również zasłaniałem się nimi, aby nie brać odpowiedzialności za swoje działania. Wszystkie wymówki działają do czasu, aż nie zdecydujesz się ich zweryfikować. Zobacz czy niektóre z nich nie wydają Ci się znajome?

Człowiekowi o mojej pozycji nie wypada sprzedawać pasty do zębów i dezodorantu.

W tej sytuacji musisz odpowiedzieć na kilka prostych pytań, które zweryfikują, co możesz, a czego nie.

 • Czy myjesz zęby?
 • Czy używasz mydła oraz dezodorantu?
 • Czy kiedykolwiek w życiu zdarzyło Ci się polecić choć jednej osobie dowolną rzecz, która była dla Ciebie dobra?

Gdy wszystkie Twoje odpowiedzi są na „tak”, to znaczy, że już wcześniej, zdarzyło Ci się robić to samo, co ja. Tyle, że prawdopodobnie nikt Ci za to nie zapłacił. Pomyśl przez chwilę. Ile możesz zarobić w swojej pracy, która Cie tak bardzo ogranicza, że nie możesz polecić znajomemu dobrego dezodorantu i mydła?

W Forever lichy Manager zarabia średnio 4 500 zł netto miesięcznie lub więcej. Możliwości mamy nieograniczone. Dlatego teraz zastanów się jeszcze raz, czy na pewno nie wypada Ci zarabiać pieniędzy z Forever?

Nie jestem w Twojej grupie docelowej.

Czyli nie używasz mydła, pasty do zębów oraz dezodorantu i nie możesz zarabiać dodatkowych pieniędzy? W takim razie, ta szansa nie jest dla Ciebie.

Nie mam pieniędzy.

Właśnie dla tego, jest to biznes dla Ciebie. W Forever inwestujesz bardzo małe pieniądze oraz swój czas. Daje Ci to ogromne możliwości, aby w końcu nie mieć problemy z pieniędzmi.

Kiedy nie stać Cię na rozpoczęcie budowy biznesu, który przyniesie Ci dodatkowe dochody, to odpowiedz sobie szczerze, czy gdyby dziś Twój telefon czy samochód przestałby działać, to będziesz z tym żyć, czy pojedziesz kupić nowy lub dasz go do naprawy?

Forever, to inwestycja, która przyniesie Ci bardzo szybki zwrot kiedy się zaangażujesz.

Marketing zespołowy nie działa.

Zgadzam się z tym w 100%. Marketing zespołowy nie działa. To Ty musisz działać, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty. Sukces w Marketingu Zespołowym, to nie jest kwestia szczęścia czy przypadku. Musisz na niego zapracować samemu.

Tu liczą się fakty i liczby. Ile wykonałeś telefonów, ile spotkań, ile prezentacji, ile nowych osób poznałeś. Ile produktów zostało zakupionych w Twoim zespole oraz ile pieniędzy pojawiło się w Twojej kieszeni.

Bez skutecznej i regularnej pracy, to nigdy nie zadziała. Wyobraź sobie, że zatrudniasz się w dobrej firmie. Nic nie robisz i oczekujesz podwyżki. Na 95%, wylecisz stamtąd z wielkim hukiem.

Muszę to przemyśleć.

Jest to jedna z najgorszych wymówek jakich możesz użyć na zakończenie spotkania z osobą, która Cię zaprosiła i pokazała biznes Forever. Możesz myśleć przez wiele lat, przeczytać wszystkie książki na ten temat, zrobić mnóstwo porównań i analiz, a na końcu zostaniesz bez pieniędzy, czasu i dalej będziesz myśleć.

Ja tak robiłem przez prawie 1,5 roku i powiem Ci jedno. Nie trać czasu! Masz przed sobą Najwspanialszy Biznes na Ziemi, jak opisał Forever Rolf Kipp w swojej książce. Jednak czy taki będzie dla Ciebie, dowiesz się tylko wtedy, gdy osobiście go doświadczysz. Marketing Zespołowy jest domeną praktyków. Jeżeli cenisz wiedzę i akademickie podejście do każdej sytuacji, to Marketing Zespołowy nie jest dla Ciebie. Nie trać czasu swojego, ani osoby, która Cię zaprosiła.

Kiedy masz głęboko w poważaniu szanse jaką daje Ci Forever Living Products, to powiedz to w prost, zamiast wymyślać kolejne przeszkody, dla których tego nie zrobisz.

Nie mam na to czasu.

Właśnie dla tego ten biznes jest dla Ciebie. Czas to Twoja najcenniejsza waluta jaką posiadasz. Stracone pieniądze możesz odzyskać, jednak zmarnowanego czasu nic Ci nie zwróci. Kiedy nie masz czasu, to odpowiedz sobie na pytanie dlaczego go nie masz? Następnie pomyśl czy dalej nie chcesz mieć czasu przez następne wiele lat, kiedy będziesz robić dokładnie to samo co teraz, w oczekiwaniu na upragnioną emeryturę, czy w cokolwiek tam wierzysz?

Jeżeli choć raz w ciągu całego dnia lub tygodnia myjesz zęby, używasz dezodorantu i spotykasz choć jedną osobę, z którą rozmawiasz choć przez chwile, to oszukujesz sam siebie.

Nie potrafię / nie lubię / nie umiem / nie chce mieć nic wspólnego ze sprzedażą.

A czym się zajmujesz na co dzień? Kiedy pracujesz na etacie, masz własną działalność czy robisz cokolwiek konstruktywnego co przynosi Ci pieniądze, to prawdopodobnie sprzedajesz komuś swój czas.

Jeżeli nie jesteś zadowolony ze swoich zarobków, to naucz się sprzedawać jak najszybciej, bo oznacza to, że zbyt tanio siebie cenisz. Sprzedaż jest jedną z najbardziej pożądanych i pożytecznych umiejętności na rynku w dzisiejszych czasach. Kiedy nie potrafisz sprzedawać, to praktycznie nie masz szans na dobrą posadę, podwyżkę, awans ani nic dobrego.

Nawet gdy jesteś geniuszem, a nie potrafisz tego sprzedać, to umrzesz z głodu wcześniej lub później.

Cena produktów jest za wysoka.

Powiedz z czym je porównujesz? Może z ceną najtańszych produktów jakie są dostępne na rynku? Albo wydaje Ci się, że 100 zł, to dużo, bo to 100 zł? Forever ma najlepsze produkty jakie znam w swojej klasie, z którymi kiedykolwiek miałem do czynienia. Dodatkowo są one niesamowicie wydajne i pozwalają zarabiać dodatkowe pieniądze. Nie wiem jak Ciebie, ale mnie nie stać na tanie rzeczy. Na nich zawsze się przepłaca co najmniej trzykrotnie. Porównaj to do kupna samochodu. Możesz kupić niezawodną Toyotę, która się nie psuje lub Malucha, do którego przyda Ci się kontener części na start. Sam wybierz co dla Ciebie jest lepsze.

To jest piramida finansowa.

Piramidy finansowe są nielegalne i nie są w stanie przetrwać w dzisiejszych czasach dłużej niż pół roku na rynku. Czuwa nad tym cały sztab organizacji oraz instytucji kontrolujących przedsiębiorstwa od Urzędów Skarbowych, po NIK.

Kiedy uważasz, że firma działające z sukcesem przez prawie 40 lat w 160 krajach świata jest piramidą finansową, to znaczy również, że uważasz również mnie za przestępce?

W tym momencie, jako prawy obywatel, powinieneś zgłosić podejrzenie popełnienia przestępstwa na policji (dla przypomnienia 997 lub 112). A najlepiej wybierzmy się razem na komisariat. Pójdę tam z Tobą, żeby nie musieli mnie szukać.

Jeżeli okaże się, że nie miałeś racji, to z miejsca zaczynasz swoją karierę w Forever Living Products i stawiasz dobry obiad.

Zrobili Ci pranie mózgu.

Oczywiście. Nauczyłem się jak rozwijać własny biznes, zarabiać dodatkowe pieniądze, zawierać nowe znajomości, dobrze się bawić i pokonywać ograniczenia jakie sam przed sobą stawiałem. Dzięki temu potrafię dziś o wiele więcej i kiedy będę chciał wrócić na etat, to ta wiedza da mi ogromną przewagę w rekrutacjach i negocjacjach.

Nic od Ciebie nie wezmę, bo nie dam Ci zarobić / Nie pomogę Ci.

Niektórzy ludzie będą Ci zazdrościć, że możesz wziąć odpowiedzialność za siebie i żyć inaczej niż oni. Będzie to przybierać postać różnych wymówek, jednak wszystko sprowadza się do zwykłej ludzkiej zawiści.

Jeżeli Ci ludzie, nie są skłonni pomóc Ci w tak prostej rzeczy jak przetestowanie pasty do zębów, którą mogą Ci oddać bez żadnych kosztów i zobowiązań, gdy nie będzie im odpowiadać, to mam dla Ciebie tylko jedną radę. Olej ich jak najszybciej.

Możesz tracić czas z tymi, którzy będą Cię ciągnąć w dół lub z tymi, którzy wypchną Cię na szczyt Twoich możliwości. Jak mówi stare przysłowie – „Z kim przystajesz, takim się stajesz”. Wybór należy do Ciebie.

Chodzenie po domach i wciskanie kitu nie jest dla mnie.

To bardzo dobrze, bo Forever nie ma z tym nic wspólnego. W naszym biznesie, korzystamy ze świetnych produktów i dzielimy się nimi ze znajomymi. Znamy i lubimy ludzi, z którymi działamy. Budujemy długotrwałe relacje oparte na zaufaniu i wspólnych korzyściach.

Marzysz o roli akwizytora? Nie ma problemu. Możesz biegać od domu do domu. Forever daje Ci możliwość realizacji Twoich marzeń w taki sposób, jaki jest dla Ciebie najlepszy.

Zmuszanie ludzi do kupowania rzeczy których nie znam jest nie etyczne

Zgadzam się z Tobą, dlatego kiedy sam nie będziesz swoim najlepszym klientem, to nie masz żadnych szans w Forever. Czuć na odległość tych, którzy kłamią i wciskają produkty, których nigdy nie używali.

W Forever opieramy się na własnych doświadczeniach i poleceniach zgodnych z naszym przekonaniem. Jeżeli produkty FLP Ci nie odpowiadają, to znaczy że ta firma nie jest dla Ciebie.

Jak już zaczniesz zarabiać, to się odezwij.

Powiedz tylko ile, bo już zarobiłem. Po rejestracji zarobiłem już 15% ze swoich pierwszych kilku zamówień. Z każdym kolejnym zakupem będę zarabiać więcej. Możesz pracować i zarabiać pieniądze ze mną już teraz. Jeżeli nie z Tobą, to zapracuje na swoje marzenia z kimś innym.
Pamiętaj tylko, żebyś nie miał do mnie pretensji, że Ci nie proponowałem współpracy.

W firmie „ABC” też miałam zarobić…

Musisz wiedzieć, że Sprzedaż bezpośrednia, a Marketing Zespołowy, to dwa różne światy. W sprzedaży bezpośredniej zarobisz tylko tyle, ile sprzedaż. Kupujesz produkty taniej, sprzedajesz drożej. Różnica zostaje w Twojej kieszeni. W Marketingu Zespołowym masz wiele możliwości zarobku, które potwierdzają, że potrafisz nauczyć innych jak mogą zarabiać dodatkowe pieniądze przez korzystanie i polecanie produktów, z których są zadowoleni.

W obu modelach biznesowych nie stanie się nic, bez Twojego aktywnego działania. Powiedz ile spotkań dziennie prowadziłaś? Ile telefonów wykonałaś? Z iloma osobami rozmawiałaś na ten temat? Ile osób tygodniowo robiło zamówienia?
Żeby mieć wyniki potrzebne są działania.

Czy to sekta?

Oczywiście. Ja jestem ojcem dyrektorem, a moi partnerzy biznesowi, to moi bracia i siostry zjednoczeni w aloesie 🙂 Idąc tym tropem, każda firma, organizacja, wolontariat, religia i wszystko co łączy co najmniej 2 osoby we wspólnym celu jest sektą.

Polecam Ci książki Pani dr. Aliny Vogelgesang, która jest doktorem nauk ekonomicznych, absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W chwil obecnej pełni funkcję Rektora Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Gliwicach, a ponadto jest Członkiem Business Centre Club oraz Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

Nie chcesz tego czytać? Zrób coś dla siebie i obejrzyj przynajmniej ten wywiad. Wiedza, badania i analizy pani Aliny raz na zawsze wyprostują Twój pogląd na temat Marketingu Zespołowego. Dowiesz się jak jest na prawdę, a jak Ci się wydaje.

Produkty

Tu znajdziesz pytania i odpowiedzi na temat produktów Forever. To nie jest jednak miejsce, gdzie znajdziesz informacje o pojedynczych produktach.

Takie informacje będą sukcesywnie się pojawiać na mojej stronie. Obserwuj #domaloesu na Facebooku i Twitterze i zapisz się do newslettera, aby dostać informacje na temat najnowszych wpisów.

Gdzie mogę kupić aloes i inne produkty Forever Living Products?

Produkty Forever możesz kupić w naszym sklepie, gdzie otrzymasz darmową wysyłkę oraz 30 dni gwarancji satysfakcji lub bezpośrednio od producenta z 15% rabatem po rejestracji w sklepie online. Aby kupować od producenta musisz wypełnić i wysłać Aplikacje FBO. W Forever Twoje minimalne zamówienie to 250zł. U nas bez ograniczeń!

Ile kosztują produkty Forever Living Products?

Cennik detaliczny znajdziesz tutaj.

Czy mogę liczyć na jakiś upust?

TAK. Możesz mieć dostęp do produktów po znacznie korzystniejszych cenach rejestrując się w Forever i zamawiając produkty dla siebie i swoich najbliższych z dożywotnim 15% lub 35% upustem zgodnie z planem rozwojowym Forever.

Kiedy przekonasz się do naszych produktów i podejmiesz decyzję o realizacji kolejnych kroków planu rozwojowego, możesz uzyskać nawet 48% dożywotniego upustu na wszystkie produkty Forever Living Products.

Co zrobić gdy produkt mi nie będzie odpowiadał?

Masz gwarancje 100% satysfakcji. Od daty zakupu produktu od Forever, masz 30 dni na zwrot produktu i wymianę go na nowy, do dalszego obrotu lub zwrot pieniędzy.

Skąd mam wiedzieć, że te produkty są dobrej jakości?

Ponieważ Forever Ci to Gwarantuje. Wszystkie produkty posiadają niesamowicie restrykcyjny proces kontroli jakości, na który składa się 300 punktów kontrolnych w całym procesie wytwarzania. Od momentu zasadzenia rośliny po produkt końcowy, który trafia do Ciebie.

FLP posiada również wiele certyfikatów jakości. Między innymi Certyfikat Międzynarodowej Rady Naukowej d/s Aloesu (IASC – International Aloe Science Council), Islamski certyfikat jakości i inne, które przyznawane są tylko i wyłącznie produktom najwyższej jakości.

Czy nie przedawkuje produktów odżywczych?

Produkty Forever Living Products to tzw. adaptogeny, czyli naturalne, nie powodujące skutków ubocznych substancje, które wpływają pozytywnie na ludzki organizm. Wszystko należy stosować z rozwagą i według własnych potrzeb.

Musisz wiedzieć, że normy, które określają ilość witamin i minerałów w codziennej diecie są bardzo zaniżone oraz przestarzałe, Pożywienie, które mamy dziś nie ma nic wspólnego z tym które w młodości jedli nasi dziadkowie. Zawsze należy słuchać swojego organizmu. Kiedy czegoś mu brakuje, to sam się o to upomni.

Czy mogę kupić tylko jeden produkt, który mnie interesuje?

Tak, możesz kupić produkty w cenie detalicznej od osoby, która Ci je poleciła. Z ekonomicznego punktu widzenia, nie opłaca się to ani Tobie, ani jej.
Możesz zamówić produkty bezpośrednio od producenta po rejestracji w niższych cenach oraz nie uzależniasz się od swojego „dostawcy”.

Wyobraź sobie sytuacje, w której ta osoba jedzie na urlop, a Tobie kończy się dezodorant, pasta do zębów i mydło. Dlatego zawsze zamawiaj produkty bezpośrednio od Forever. Tylko w ten sposób zbierasz punkty do kolejnych awansów, które sprawią, że produkty będziesz kupować jeszcze taniej.

Dlaczego miałbym kupować właśnie produkty Forever?

Ponieważ tylko używanie produktów Forever daje Ci możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy z Forever Living Products. Są to produkty najwyższej jakości, z których używania będziesz zadowolony nawet wtedy, gdy nie będą Ci odpowiadać. Wszystko dzięki gwarancji 100% satysfakcji jaką daje Ci FLP.

Dlaczego tych produktów nie ma w sklepach/aptekach?

Ponieważ razem z firmą Forever Living Products wierzymy, że największą wartością jest sprawdzone i polecone rozwiązanie na Twoje problemy przez zaufanych znajomych, którzy wiedzą jakie masz potrzeby.

Jak mówi Rex Maughan, założyciel FLP – „Jedną z największych przyczyn chorób na świecie jest pusty portfel. Jeżeli chcesz, by ludzi cierpiących było mniej, daj im szansę zarobić na godne życie!”

Zależy nam na tym, by dać Ci szansę zarobić dodatkowe pieniądze, a dostaniesz je tylko wtedy, gdy pomożesz zarobić innym. Sprzedając produkty w aptekach, nie bylibyśmy w stanie pomóc ludziom.

Dlaczego w produktach są konserwanty? Miały być naturalne.

Konserwanty są niezbędne do tego, by każdy produkt spożywczy mógł być utrzymany przez dłuższy czas w zamknięciu. Jeżeli uważasz, że tak być nie powinno, to spójrz na wszystkie rzeczy, których używasz na co dzień. Od żywności po kosmetyki. Gdyby nie było w nich konserwantów, to ich termin przydatności wynosiłby kilka dni oraz trzeba by je przechowywać w lodówce.

Jeżeli używasz tylko produktów w 100% naturalnych, to życzę Ci powodzenia. Ja dużo podróżuje i nie wyobrażam sobie wozić ze sobą lodówki z kosmetykami.

Jestem uczulony na aloes.

Czy, aby na pewno? Większość ludzi, którzy tak twierdzą są uczuleni na substancje zwaną aloiną, która znajduje się w zielonej skórze liścia aloesu. Kiedyś widziałem badania, gdzie policzono, że ta alergia dotyczy ponad połowy populacji ludzi na świecie.
Dlatego Forever używa jedynie czystego miąższu aloesowego i jako jedyna firma na świecie posiada opatentowany proces jego stabilizacji. Jest to przezroczysta galaretka, która znajduje wewnątrz liścia aloesu.
Jest on ręcznie oddzielany od skóry, która stanowi świetny składnik produktów w branży kosmetycznej. Wszystkie produkty odżywcze zawierają tylko i wyłącznie czysty miąższ Aloesowy co gwarantuje Certyfikat Międzynarodowej Rady Naukowej d/s Aloesu (IASC – International Aloe Science Council) .

Alergię na miąższ aloesowy notuje się na poziomie 1% populacji na świecie. Aby być pewnym, sprawdź czy produkt jest dla Ciebie dobry. Jeżeli będzie inaczej, to masz gwarancje 100% satysfakcji.

Nie potrzebuje suplementów, ponieważ zdrowo się odżywiam

Wszystkie badania prowadzone w Polsce i na świecie udowadniają, że w dzisiejszych czasach, prawidłowa suplementacja jest wręcz niezbędna. Pożywienie, które mamy dostępne dziś jest o wiele gorszej jakości niż to, które było dostępne dla naszych dziadków. Ma na to wpływ ilość używanych środków chemicznych, modyfikacje genetyczne, wyjałowiona gleba i lenistwo.

Jeżeli masz rolników w swojej okolicy, to zapytaj się ich dlaczego mają osobny kawałek pola dla siebie i osobny na eksport. Nasz świat podąża w kierunku ilości, a nie jakości co powoduje spustoszenie w naszych organizmach oraz niedobory witamin i minerałów.

Poszukaj wypowiedzi oraz prac takich ekspertów jak dr med. Jerzy Oleszkiewicz czy dr n. med. Małgorzata Stręk, którzy biją na alarm, że suplementacja jest konieczna.

Piję aloes i nic mi to nie dało

Przez jaki czas, w jakiej ilości oraz czego oczekujesz? Żeby poczuć efekt jaki daje aloes należy pić go przez co najmniej 3 miesiące, regularnie, po minimum 15-50 ml dziennie.

Kiedy oczekujesz szybkich efektów, to zapraszam Cię do programu Forever Clean 9. Jest to 9 dniowy program oczyszczający, który jest genialny. Zrobiłem go już dwukrotnie i polecam każdemu, kto chce się czuć lżej. Po 9 dniach zgubiłem prawie kilogram tłuszczu, co zadziwiło nawet instruktorów w klubie fitness, gdzie robiłem pomiary.

Czy wszystko w Forever jest Aloesowe?

Nie. Produkty aloesowe to napoje, kremy, produkty codzienne. Natomiast suplementy, produkty miodowe, produkty z serii kontroli wagi czy olejki eteryczne nie zawierają aloesu.

Mam swoją ulubioną markę takich produktów i nie potrzebuje innej.

To bardzo dobrze. Cieszę się, gdy ktoś jest zadowolony z jakiś rzeczy i z czystym sumieniem mógłby mi je osobiście polecić. Różnica jest taka, że ja, za to że polecam produkty z których jestem zadowolony, dostaje pieniądze.

Osobiście znam ludzi, którzy za takie same polecenia otrzymują sześciocyfrowe wynagrodzenie. Czy Twoja ulubiona marka płaci Ci za to, że jesteś z niej zadowolony i polecasz najbliższym w potrzebie?

Nie używam takich produktów.

Jeżeli nie używasz mydła, pasty do zębów czy dezodorantu, nie myjesz się i nie dbasz o swoje zdrowie, to nie jest miejsce dla Ciebie. Działając w Forever bierzesz pełną odpowiedzialność za swój biznes jak i za siebie.

Gdy podejmiesz decyzję, że będziesz zarabiać pieniądze z Forever, musisz być wzorem dla innych. Kiedy zmienisz podejście, to zapraszam ponownie.

Nigdy nie słyszałam o tych produktach i boje się nowości.

O wszystkich rzeczach, których dziś używasz, prawdopodobnie kiedyś nie słyszałaś. Do momentu aż ich nie wypróbowałaś, również mogłaś się ich bać. Tak samo jest teraz. Abyś miała pewność, że nie ponosisz ryzyka wyrzucenia pieniędzy w błoto, Forever daje Ci gwarancje 100% satysfakcji na wszystkie produkty Forever. Spróbuj, doświadczaj i oceń sama.

Jakie produkty znajdę w ofercie Forever?

W ofercie mamy aktualnie produkty z następujących segmentów rynku:

 • Produkty codziennego użytku
 • Suplementy diety
 • Program kontroli wagi
 • Produkty pielęgnacyjne
 • Produkty Fitness
 • Kosmetyki kolorowe
 • Olejki eteryczne

Te produkty nie działają.

Przez jaki czas ich używasz i jakie masz co do nich oczekiwania? To nie są magiczne mikstury, które po kilku użyciach Cię wyleczą, ze wszystkiego.

Produkty Forever są skuteczne i należy je stosować regularnie, aby czuć się lepiej i wyglądać lepiej. Po pewnym czasie zobaczysz ogromną różnice i będziesz pozytywnie zaskoczony. Jeżeli nie to masz gwarancje 100% satysfakcji.

Czy produkty są wolne od GMO?

Tak. Produkty Forever są wytwarzane z najwyższej jakości składników naturalnych, które uprawianie są z dala od zaśmieconego miejskiego środowiska. Tyczy się to, tak samo upraw aloesu, jak również wszystkich innych składników używanych do produkcji przez FLP.

Wątpliwości

Każdy z nas ma wątpliwości przed zrobieniem czegoś nowego. Ludzie z natury są wygodni i może Cię to zdziwi, ale każdy człowiek, którego znam ma praktycznie taki sam zestaw wątpliwości na wszystko. Ja tu również, nie jestem wyjątkiem. Zajęło mi rok czasu podjęcie decyzji, że Forever to miejsce dla mnie, a półtorej roku do czasu, aż wziąłem za siebie pełną odpowiedzialność. Ty możesz sobie zaoszczędzić mnóstwo czasu i zobaczyć, co znajdziesz poniżej.

Co z moim ubezpieczeniem?

Kiedy pracujesz na etacie, to Twój pracodawca odprowadza za Ciebie składki do ZUSu. Oznacz to, że część pieniędzy, które zarabiasz automatycznie wpada do dziury. Żeby nie było Ci smutno, to części z tych opłat jakie ponosi pracodawca nie jest uwzględniane na Twoim pasku z wypłatą. Kiedy staniesz się przedsiębiorcą będziesz ten temat miał pod swoją kontrolą. Nie wiem czy wiesz, ale jako pracownik płacisz dużo większe składki ubezpieczeniowe niż, jako przedsiębiorca.

Gdy pracujesz na etacie i jednocześnie prowadzisz działalność gospodarczą, płacisz tylko składkę zdrowotną, która wynosi 279,41 zł. Ubezpieczenia dodatkowe tak samo jak teraz możesz wykupić osobiście. Jeżeli tylko chcesz możesz ubezpieczyć się po same uszy w dowolnie wybranej firmie ubezpieczeniowej. Bez problemu znajdziesz również doradców, którzy z przyjemnością pomogą Ci wybrać najlepszą dla Ciebie opcje.

Czy jest możliwość, że nie będę mieć wypłaty?

Gdy nie pracujesz, nie należy Ci się wypłata. Forever nie jest miejscem dla nierobów, którym wydaje się, że coś im się należy. Kiedy weźmiesz odpowiedzialność za swoją pracę, to masz nieograniczone możliwości rozwoju osobistego oraz finansowego.

Nie obowiązują Cię żadne widełki płacowe. Zarobisz tyle ile zrobisz. Jesteśmy ludźmi, którzy są wynagradzani za efekty, więc jeżeli zależy Ci tylko na regularnie wypłacanym zasiłku w postaci najniższej krajowej, bądź dodatkach socjalnych za nic nie robienie, to nie masz prawa narzekać, że jest Ci źle i nie masz możliwości w tym kraju.

Czy praca w Forever liczy się do emerytury?

A co to jest emerytura? Łudzisz się, że największa dziura finansowa w Polsce wypłaci Ci pieniądze na godne życie oraz akceptujesz ciężką pracę przez 30-40 lat po to, by na starość liczyć na litość niedziałającego systemu, to zastanów się już dziś co możesz z tym zrobić.
Ja nie mam zamiaru prosić się na starość o kawałek chleba. Smutna wiadomość dla ZUSu jest taka, że pijąc regularnie miąższ aloesowy będę żyć dłużej w dobrym zdrowiu, przez co dłużej będą musieli mi wypłacać ten zasiłek.

Nie będę mieć stabilności finansowej.

A czy teraz masz? Kiedy pracujesz na etacie, to od poważnych problemów finansowych dzielą Cię dwa słowa: „Jesteś zwolniona”. Jeżeli choć raz postanowiłaś się „nie wychylać”, bo mogli by Cię zwolnić, oznacza to, że nie masz żadnej stabilności finansowej.

Kiedy prowadzisz działalność tradycyjną, to w większości przypadków jesteś sługą swojego klienta. Gdy odejdzie do konkurencji, może spowodować spustoszenie w Twoim budżecie. W Forever zarobisz pieniądze, gdy nauczysz innych jak mogą sami zadbać o siebie. Kiedy Ty zarabiasz, Twoi przyjaciele również zarabiają oraz ich przyjaciele zarabiają, to dlaczego ktokolwiek miałby z tego zrezygnować?

Według mnie tak wygląda stabilność finansowa.

Nie znam odpowiednich ludzi.

Odpowiednich do czego? Kiedy zastanawiasz się kto jest odpowiedni do prowadzenia wielomilionowej organizacji, takiej jak np. 3,5 milionowa grupa Rolfa Kippa, to osobiście również nie znam odpowiednich ludzi.

Jednak, aby działać w Forever potrzebujesz osób, które myją zęby, używają mydła oraz dezodorantu. Takich, którzy potrafią napić się soku oraz polecili komukolwiek w życiu choć jedną rzecz, z której byli zadowoleni.

Jeżeli nie znasz takich ludzi, to zastanów się czy znasz kogokolwiek, bo może się okazać, że na Twój pogrzeb nikt nie przyjdzie.

Mam małe dziecko i urlop macierzyński/wychowawczy. Czy mogę zarabiać dodatkowe pieniądze z Forever?

Tak. Tu sama ustalasz swój czas pracy, swoje cele oraz potrzeby. Produkty Forever są genialne w budowaniu odporności u dzieci oraz powrocie mamy do formy z przed ciąży, więc możesz połączysz przyjemne z pożytecznym.

Masz możliwość pracować z domu lub dowolnego miejsca na ziemi. Możesz zapraszać znajomych do siebie lub odwiedzać ich gdzie Wam wygodnie. Masz pełną dowolność, jak to będzie wyglądać. Osobiście nie znam lepszej możliwości zarabiania pieniędzy mając małe dzieci. Sam mam niespełna rocznego synka i wiem jak to jest z maluchami.

Mam długi i nie jestem w stanie zainwestować w ten biznes.

To powinien być Twój pierwszy i najważniejszy powód, dla którego jeszcze dziś kupisz swoje pierwsze produkty Forever. Przyznam Ci się do czegoś. Pracując na etacie, zarabiałem coraz to większe pieniądze. Jednak w złudzeniu stabilności, wydawałem jeszcze więcej, myśląc że jestem niezniszczalny.

Dziś mam około 155 tyś zł długu, a w szczytowym momencie miałem około 180 tyś zł na minusie. Praca w FLP, to najlepszy sposób na spłacenie swoich zobowiązań ponieważ nawet przy minimalnym wkładzie finansowym w perspektywie kilku – kilkunastu miesięcy jesteś w stanie się odbić od dna i wyjść na prostą. Jeżeli weźmiesz sprawy w swoje ręce i będziesz działać zamiast się nad sobą użalać.

Dostaje zasiłek i jak zacznę zarabiać dodatkowe pieniądze, to go stracę.

Na Twoim miejscu przeliczyłbym co mi się bardziej opłaca. Kiedy dostajesz np. 500 zł zasiłku co miesiąc, a na życie o jakim marzysz potrzebujesz 5 000 zł miesięcznie, to zastanów się czy jesteś w stanie uzyskać dziesięciokrotność otrzymywanego zasiłku z urzędu?

Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną i będziesz sukcesywnie realizować swój plan, to dochodząc do zarobków w wysokości 5 000 zł, kiedy obetniemy Twoje obecne 500 zł zasiłku, to zostanie Ci 4 500 zł. Co jest dla Ciebie lepsze? Stałe 500 zł za nic, które blokuje Cię przed zarobieniem pieniędzy na godne życie, czy 4 500 zł premii na którą zapracujesz poznając wspaniałych ludzi, którzy pomogą Ci wyjść na prostą?

Pamiętaj, że zawsze możesz zarobić więcej, gdy podejmiesz taką decyzje. Pamiętaj również, że te pieniądze nie pojawią się z dnia na dzień, jak również nie zabiorą Ci Twojego zasiłku za to, że uczysz się jak zarabiać dodatkowe pieniądze.
W Forever nie ma ograniczeń. Kiedy wiesz co robisz i bierzesz za to pełną odpowiedzialność, to Twoja aktualna sytuacja finansowa nie ma żadnego znaczenia.

Całe życie pracowałam w jednym zawodzie i do niczego innego się nie nadaje.

Kiedyś tego zawodu też musiałaś się nauczyć. Nawet gdy było to bardzo dawno, to w trakcie wykonywanej pracy prawdopodobnie poznałaś kilku ludzi, z którymi do dziś rozmawiasz. Jeżeli choć raz w życiu poleciłaś im dobry film, jakiś produkt lub usługę z którego byłaś zadowolona np. obiad w dobrej restauracji, gdzie zdarzyło Ci się ostatnio jeść, a przy tym używasz mydła, pasty do zębów i dezodorantu, to masz wszystkie potrzebne rzeczy do zarabiania dodatkowych pieniędzy w Forever. Wszystko czego potrzebujesz na start, już w życiu robiłaś.

Umiejętności, które przydadzą Ci się w pracy są proste i nie wymagają wielu lat ciężkich studiów. Nauczę Cię wszystkiego czego potrzebujesz do pracy w Marketingu Zespołowym, a w czasie tej nauki już będziesz zarabiać dodatkowe pieniądze.

To świetna oferta, ale…

Nie ma znaczenia jak dokończysz to zdanie. Jeżeli masz choć odrobinę szacunku do osoby z którą rozmawiasz, to musisz wiedzieć jedną rzecz.

Magiczne słówko „ALE”, które tu występuje, kasuje wszystko co właśnie powiedziałaś i wzmacnia to, co po nim następuje. Aby Ci to zobrazować pokarzę Ci najbardziej dosadny przykład jaki znam.

Wyobraź sobie, najwspanialszy wieczór ze swoim partnerem. Cudowna wycieczka, wieczór we dwoje, czerwone wino i najpiękniejsze kwiaty jakie kiedykolwiek dostałaś. Nocujecie w najlepszym hotelu w mieście, gdzie po najgorętszym seksie jaki uprawiałaś w ciągu całego swojego życia, na dobranoc słyszysz od swojego partnera: „Kochanie, jesteś niesamowita, ale Twoja siostra jest dużo lepsza”.
Czy słyszałaś, że „Jesteś niesamowita”?

Nie potrafie pracować, bez szefa nad sobą.

Jeżeli masz takie życzenie, to będę dzwonił do Ciebie codziennie o 5 rano z listą zadań do wykonania na dziś, a następnie co godzinę będę pytał się o postępy. Na koniec dnia oczekuje pisemnych raportów z przeprowadzonych spotkań i planów na najbliższy dzień, tydzień, miesiąc i kwartał.

Decyzja o tym jak będzie wyglądać nasza współpraca, należy do Ciebie. Z każdą nową osobą, zawsze ustalam na początku jasne, klarowne i najbardziej korzystne dla obu stron warunki współpracy i uczę moich partnerów jak robić to samo, aby cały zespół mógł osiągać jak najlepsze rezultaty.

Ja nie umiem namawiać ludzi, żeby coś kupili

Ja też nie. I nigdy w życiu nie pojąłbym się takiego zajęcia. Pokazując możliwości z jakich ja korzystam daję Ci szansę na to, byśmy wspólnie mogli dobrze się bawić, oszczędzać na produktach codziennych oraz zarabiać dodatkowe pieniądze.

Nie mam zamiaru Cię do niczego przekonywać, czy zmuszać. To jest wyłącznie Twoja decyzja czy chcesz zarabiać w Forever, czy nie. Pamiętaj, że tu nikt nigdy nie zrobi nic za Ciebie. Pokaże Ci drogę na szczyt, ale czy odważysz się na nią wejść, zależy tylko od Ciebie.

kto to ode mnie kupi?

Każdy, kto zobaczy szansę dla siebie na oszczędzanie oraz zarabianie dodatkowych pieniędzy. Każdy kto ma problemy zdrowotne i potrzebuje produktów Forever oraz każdy, kto będzie chciał Ci pomóc i wypróbować coś nowego.

Kiedy będziesz przekonana do tych produktów, to nie będziesz miała, najmniejszych problemów, żeby polecić je swoim najbliższym i znajomym.

Czy muszę polecać produkty, żeby móc je kupować?

Nie. Kiedy nie potrzebujesz dodatkowych pieniędzy, a produkty Ci odpowiadają, możesz być tylko klientem Forever. Twój upust na wszystkie produkty jest dostępny dla Ciebie zawsze, niezależnie od tego czy je polecasz dalej, czy nie. Aby robić tylko zakupy nie musisz robić nic dodatkowo.

Kiedy zmienisz zdanie, to po prostu zadzwoń do mnie i zacznij działać.

To nie może być takie proste.

Też tak myślałem na początku. Z perspektywy czasu uważam, że straciłem półtorej roku na szukanie dziury w całym.
Możesz zrobić dokładnie, to samo lub zapoznaj się z moją historią i nie popełniaj tych samych błędów.

Masz przed sobą najlepszy biznes w Marketingu Zespołowym na świecie. To są słowa liderów oraz niezależnych doradców, którzy zjedli zęby w branży MLM. Ci którzy odeszli, wrócili po pewnym czasie do Forever ponieważ nigdzie nie znaleźli nic lepszego. Takich przypadków znam setki i kiedy poznasz tych ludzi osobiście, to przekonasz się czy nie ściemniam.
Pamiętaj, że trawa zawsze jest bardziej zielona, tam gdzie nas nie ma.

Czy moje dzieci będą miały coś z tego, że pracuje w Forever?

Zarabiając pieniądze z Forever, będziesz w stanie zapewnić dzieciom takie święta, o jakich nawet nie marzyli. Forever Living Products daje Ci coś znacznie cenniejszego niż Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Wszystko co wypracujesz w Forever przez swoje lata działalności jest dziedziczne i Twoje dzieci na start mają taki biznes, jaki im przygotujesz.

Możesz określić komu zostawiasz swój zespół w spadku po Twojej śmierci. Dla porównania, kiedy pracowałaś na etacie całe, życie. Wydałaś przez ten czas setki tysięcy złotych na ZUS. Z tego Twoje dzieci dostaną 4 000 zł zasiłku pogrzebowego, który nie starczą nawet na przyzwoitą trumnę dla Ciebie.

Od Ciebie zależy jak zadbasz o przyszłość swojej rodziny.

Czy mogę pracować razem z żoną/mężem i stworzyć biznes rodzinny?

Tak. Jest to najlepsza z możliwych opcji współpracy z Forever. Działacie jako niezależni przedsiębiorcy więc musicie określić, kto woli być na górze tego interesu. Możecie się uzupełniać w poszukiwaniu nowych prospektów, a dzieciom zostawicie wspólnie zbudowany zespół. Takie działanie dwukrotnie przyspiesza każdy awans i zacieśnia rodzinne więzi.

Wyciągnij wnioski

Mam nadzieje, że przygotowany przeze mnie materiał dał Ci odpowiedzi na Twoje pytania i wątpliwości. Jak widzisz, warto działać i sprawdzić czy Forever, to coś dla Ciebie.
Może słyszałaś kiedyś, że lepiej uczyć się na cudzych błędach? To nie prawda. Tylko kiedy samemu przewrócisz się po drodze, to będziesz w stanie się podnieść. Wszystkiego należy doświadczyć i ocenić.

Pamiętaj, że nie posiadam patentu na nieomylność, więc kiedy znajdziesz jakiś błąd w treści lub nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytania, to napisz do mnie.

Kiedy zobaczysz tu szansę dla siebie, to zarejestruj się teraz w Forever Living Products, a następnie zobacz jak zarabiać pieniądze z Forever i zacznij działać. Znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz, aby zaoszczędzić na produktach codziennego użytku oraz zarobić dodatkowe pieniądze.

Aby wszystko było jasne, ważna informacja:

Ta strona nie jest sponsorowany przez Forever Living Products i nie otrzymam żadnego wynagrodzenia z tej firmy za jej przygotowanie. Polecam po prostu firmę z której usług korzystam i jestem w 100% zadowolony z jej produktów oraz oferowanych możliwości. Istnieje jednak szansa, że mogę na tym zarobić. Korzystam z ich programu partnerskiego w ramach Marketingu Zespołowego, do którego może dołączyć każda pełnoletnia osoba.

Zgodnie z zasadami programu mogę zarobić tym wpisie wtedy, gdy ktoś z czytelników zarejestruje się w FLP klikając w dowolny link rejestracyjny oraz dokona zakupów w Forever w wysokości conajmniej 250zł. Tylko wtedy otrzymam wynagrodzenie, więc droga do tego daleka.

Nie namawiam cię do korzystania z produktów i usług, których nie potrzebujesz. Jeżeli jednak uznasz, że nie masz nic przeciwko możliwości zarabiania dodatkowych pieniędzy oraz uzyskaniu dożywotniego rabatu na wszystkie produkty FLP i zarejestrujesz się w Forever przez mojego bloga, będę Ci za to dozgonnie wdzięczny. Dla Ciebie to jedno kliknięcie dla mnie szansa na pozyskanie środków na dalszy rozwój bloga. Dlatego serdecznie Ci dziękuję, jeżeli uznasz, że warto to zrobić. Możesz liczyć na moje wsparcie kiedy zechcesz również zacząć zarabiać dodatkowe pieniądze dzięki Forever Living Products.

Życzę Ci wspaniałego dnia i do zobaczenia gdzieś na świecie!

P.S. Gdy uznasz treść na tej stronie za wartościową, to podziel się nią ze znajomymi. Kliknij w link Twojego ulubionego serwisu społecznościowego, który znajduje się niżej. Udostępnij ten wpis i powiedz wszystkim, że #domaloesu ma coś ciekawego.
Będę Ci za to, dozgonnie wdzięczny.

Dziękuje, że jesteś tu ze mną!