Jak zacząć działać, by się nie pogubić?

0

— Czyli Twoje pierwsze kroki w Marketingu Zespołowym.

„Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku”
– Lao Tzu.

Te proste słowa, wypowiedziane dawno temu przez chińskiego filozofa w pełni oddają sens rozpoczęcia przygody z biznesem Forever Living Products. Początek jest najprostszym, a zarazem najtrudniejszym etapem w całej przygodzie z Marketingiem Zespołowym.

Moje początki nie należały do najlepszych i dziś z perspektywy czasu wiele rzeczy zrobiłbym inaczej. Dlatego pomogę Ci nie popełniać tych samych błędów i pokarzę Ci drogę, którą teraz biegnę do przodu.

Od czego zacząć?

Zastanawiasz się pewnie co teraz zrobić? Jak obrać właściwy kierunek na drodze do swojego sukcesu? Istnieje wiele szkół, książek, porad i doradców, którzy pokarzą Ci jak możesz to zrobić. Problem w tym, że każdy z nich mówi inaczej, a żadna z prezentowanych dróg nie koniecznie może Ci odpowiadać.

Ja do dnia dzisiejszego nie mogę się przystosować do reguł, które mi nie pasują. Zawsze czułem, że musi być coś więcej niż praca od 8-16, siedzenie na zebraniach i ciągłe odpowiadanie sobie na pytanie – Co ja tutaj robię?

Uwaga na początek!

Droga, którą Ci pokarzę jest prosta, lecz nie dostaniesz tu nic za darmo. Wiele osób, które na nią weszło, zrezygnowało, bo oczekiwali cudów na kiju i pieniędzy z nieba.

Jest to wyzwanie, które wymaga od Ciebie czasu, zaangażowania i odpowiedzialności. Kiedy zaakceptujesz te warunki, to będzie to warte każdej chwili, jaką spędzisz na tej drodze.

Może wyda Ci się to dziwne lub śmieszne, jednak zanim zrobisz swój pierwszy krok, musisz sobie odpowiedzieć na kilka bardzo ważnych pytań. Jeżeli wystartujesz bez konkretnych odpowiedzi, to przewrócisz się na pierwszym zakręcie i już się nie podniesiesz.

Po co Ci pieniądze?

Na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć samodzielnie. Nie ma tu złych i dobrych odpowiedzi. Każdy człowiek na ziemi o czymś marzy. Dla jednego będzie to rzecz, którą chcę mieć. Dla kogoś innego będzie to czynność, którą chce wykonywać. Reszta będzie dążyć do tego, kim chce się stać.

Weź teraz kartkę i długopis. Napisz na niej po jednej rzeczy z każdej kategorii. Co chcesz mieć? Co chcesz zrobić przynajmniej raz w życiu? Jak chcesz, żeby Cię zapamiętali, gdy odejdziesz z tego świata?

Zrób to tu i teraz. Jakkolwiek wydaje Ci się to głupie, napisz odpowiedzi na kartce i powieś w miejscu, gdzie będziesz na nie patrzeć codziennie. Ja zdecydowanie za długo odkładałem to zadanie na później.

Kiedy dokładnie wiesz po co pracujesz, to nie zatrzymają Cię drobne porażki. Musisz wiedzieć, że stanowią one naturalną ścieżkę rozwoju. Im więcej przegrasz, tym szybciej nauczysz się wygrywać.
Jak powiedział Samuel Beckett:

„Nieustannie próbuj. Nieustannie przegrywaj. To nie ważne. Próbuj jeszcze raz i jeszcze raz przegrywaj tyle że lepiej.”

Twoja odpowiedź na to pytanie, będzie stanowić największą broń w starciu z szarą codziennością i upadkami na drodze do realizacji Twoich marzeń.

I co w tym takiego wspaniałego?

Kiedy już wiesz po co Ci pieniądze, to teraz zastanów się nad tym co w tym będzie takiego wspaniałego, gdy już to zrealizujesz?

Załóżmy, że kupiłeś swoje wymarzone Ferrari. Co w tym będzie najlepsze? Czy to, że wydasz majątek na paliwo i zbankrutujesz na ubezpieczeniu, czy może to, że spełnisz swoje marzenia z dzieciństwa?

Zadając sobie to pytanie, dowiadujesz się, co tak na prawdę stanowi Twoją motywację do zarobienia potrzebnych pieniędzy. Pamiętaj, że nikt nie kupuje młotka po to, żeby go mieć, ale po to, by wbić gwóźdź, który siedzi w ścianie.

Kiedy ja chciałem skoczyć ze spadochronem, to moją motywacją nie była potrzeba zastrzyku adrenaliny, zabawa czy uznanie w oczach znajomych. Chciałem się dowiedzie jak moje ciało zareaguje stojąc na progu samolotu, na wysokości 4 000 metrów nad ziemią.

Moim celem było doświadczenie ekstremalnej sytuacji i sprawdzenie się w niej, aby dowiedzieć się czego mogę się spodziewać po sobie, gdy znajdę się w miejscu, gdzie nie mam gruntu pod nogami.

I wiesz co? Nigdy nie bawiłem się lepiej!

Chłodna kalkulacja

Kiedy wiesz już co chcesz oraz co w tym będzie takiego wspaniałego, to najwyższy czas na konkrety.

Każde z Twoich marzeń, które ma wymiar finansowy, musisz dokładnie policzyć. Zastanów się co potrzebujesz aby je zrealizować oraz ile to kosztuje?

Kiedy marzysz o nowym Ferrari, to musisz wiedzieć ile za nie zapłacisz. Gdy planujesz skoczyć ze spadochronem, to dowiedz się, gdzie i za ile możesz to zrobić. A jak marzy Ci się tytuł mistrza świata w driftingu, to musisz wiedzieć ile będzie Cię kosztować wszystko, co będziesz potrzebować do spełnienia tego marzenia.

Polecam Ci zapisywać potrzebne kwoty w kontekście miesięcznego przepływu pieniędzy. Co to znaczy? Wyobraź sobie np. nowe Ferrari F12berlinetta. Ten samochód kosztuje na dzień dzisiejszy 1 190 000 zł na OtoMoto. Jest to bardzo duża kwota do wydania jednorazowo i będzie Ci ciężko utrzymać taką motywację, aby te pieniądze uzbierać.

Możesz jednak ten sam samochód mieć już za 20 869 zł miesięcznie jak mówi znajdujący się również na OtoMoto kalkulator. Co oznacza, że aby pozwolić sobie na zakup takiego samochody, Twój biznes musi przynosić miesięcznie więcej niż będzie kosztować Cię rata za Twoje nowiutkie Ferrari.

Na koniec odpowiedz sobie szczerze. Czy kiedy będziesz robić to co teraz robisz odpowiednio długo, to masz szansę zrealizować wszystkie swoje marzenia? Czy może pozostaną one tylko na kartce, którą masz przed sobą?

Podejmij decyzję!

Masz właśnie przed sobą co najmniej trzy powody, dla których warto podjąć decyzję o współpracy w ramach Marketingu Zespołowego. Zastanawiasz się czy Forever jest dla Ciebie odpowiednie? Zobacz Czego nie wiesz o Forever Living Products? Dobrze jest wiedzieć, że masz przed sobą świetnego partnera.

Dołącz do mnie już dziś i wspólnie stwórzmy największą grupę Przedsiębiorców Forever jaką widział świat.

Teraz jest najlepszy czas i największe możliwości. Jeszcze nigdy nie było tylu ludzi, którzy chcą czuć się lepiej i wyglądać lepiej. Nigdy wcześniej nie było takiego problemu ze znalezieniem dobrze płatnej pracy oraz potrzeby posiadania dodatkowego źródła dochodów. Nigdy nie było również tylu zawiedzionych partnerów innych firm działających w Marketingu Zespołowym, którzy szukają dla siebie poważnego i odpowiedniego biznesu.

Czy Ci się to podoba, czy nie. Skończyła się już era informacyjna, gdzie każdy chciał mieć wszystko na teraz, zaraz, natychmiast, już.

Nadeszła era zadowolonego klienta, który chcę otrzymać najlepsze produkty polecone przez znajomych, którzy wiedzą jakie on ma potrzeby i co będzie dla niego najlepsze.

Czas ruszyć z miejsca!

Twój pierwszy krok na drodze do zarabiania dodatkowych pieniędzy z Forever w grupie Dom Aloesu wygląda następująco:

  1. Przeczytaj artykuł oraz obejrzyj film Jak zarabiać pieniądze z Forever? Dowiesz się z niego, jaki jest dokładny plan działania i jak będzie wyglądać Twoja droga do realizacji marzeń.
  2. Zarejestruj się w Forever Living Products. Po rejestracji otrzymasz swój własny numer Przedsiębiorcy Forever, którzy upoważnia Cię do robienia zakupów w naszym sklepie i wykonaj po kolei wszystkie zadania, które zostały pokazane na filmie.

Zarejestruj się

Jest to bardzo proste, a gdy przejdziesz przez swój pierwszy cykl obrotowy, to już nikt, nigdy Ci nie powie, że tego się nie da zrobić. Jeszcze jedna ważna informacja, abyśmy się dobrze zrozumieli:

Ten artykuł nie jest sponsorowany przez Forever Living Products i nie otrzymam żadnego wynagrodzenia z tej firmy za jego przygotowanie. Polecam po prostu firmę z której usług korzystam i jestem w 100% zadowolony z jej produktów oraz możliwości, które daje swoim partnerom. Istnieje szansa, że mogę na tym zarobić, ponieważ korzystam z ich programu partnerskiego w ramach Marketingu Zespołowego, do którego może dołączyć każda pełnoletnia osoba.

Zgodnie z zasadami programu mogę zarobić na tym wpisie wtedy, gdy ktoś z czytelników zarejestruje się w FLP klikając w powyższy link oraz dokona zakupów w Forever w wysokości conajmniej 250zł. Tylko wtedy otrzymam wynagrodzenie, więc droga do tego daleka.

Nie namawiam cię do korzystania z produktów i usług, których nie potrzebujesz. Jeżeli jednak uznasz, że nie masz nic przeciwko możliwości zarabiania dodatkowych pieniędzy oraz uzyskaniu dożywotniego rabatu na wszystkie produkty FLP i zarejestrujesz się w Forever przez mojego bloga, będę Ci za to dozgonnie wdzięczny. Dla Ciebie to jedno kliknięcie dla mnie szansa na pozyskanie środków na dalszy rozwój bloga. Dlatego serdecznie Ci dziękuję, jeżeli uznasz, że warto to zrobić. Możesz liczyć na moje wsparcie kiedy zechcesz również zacząć zarabiać dodatkowe pieniądze dzięki Forever Living Products.

P.S. Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, odwiedź koniecznie stronę FAQ. Gdy nie znajdziesz tam odpowiedzi, napisz do mnie. Wszystkie Twoje uwagi i przemyślenia na temat tego artykułu, możesz śmiało komentować pod tym wpisem.

Jeżeli uznasz treść na tej stronie za wartościową, to podziel się nią ze znajomymi. Kliknij w link Twojego ulubionego serwisu społecznościowego, który znajduje się poniżej i udostępnij ten artykuł.

Powiedz wszystkim, że #domaloesu ma coś ciekawego. Będę Ci za co, dozgonnie wdzięczny.

Dziękuje, że jesteś tu ze mną i życzę Ci wspaniałego dnia i do zobaczenia gdzieś na świecie 🙂

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach pokazujących jak zarabiać dodatkowe pieniądze i oszczędzać na produktach codziennych.
Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!

Twoje imię
Twój adres E-mail