Rusza Akademia Lidera!

1

— Aloesowy inkubator przedsiębiorczości

Czy wiesz, że Forever określane jest mianem Najpiękniejszego Biznesu na Ziemi? Jak można by inaczej nazwać biznes, który pomaga milionom ludzi na całym świecie czuć się lepiej, wyglądać lepiej i żyć lepiej? A gdyby tak mogła wyglądać Twoja praca?

Zanim zobaczysz, co przygotowałem dla Ciebie, mam jedno bardzo ważne pytanie: Czy Twoja praca sprawia, że jesteś szczęśliwym człowiekiem i chcesz robić to samo do końca życia?

Niezależnie od tego, czy studiujesz, pracujesz, inwestujesz czy może jesteś już na rencie lub emeryturze i szukasz możliwości dla Siebie. Jeśli Twoja odpowiedź NIE będzie brzmiała w stylu „Tak! To jest to, co kocham i będę to robić do końca życia, a nawet dwa tygodnie dłużej”, to istnieje duża szansa, że mam dla Ciebie rozwiązanie.

Poznaj nowe możliwości.

Akademia Lidera powstała po to, by przedstawić Ci nowy, a jednocześnie sprawdzony biznes, który od prawie czterdziestu lat, pozwala skutecznie spełniać marzenia milionów ludzi na całym świecie.

Jeżeli nie masz pojęcia na temat prowadzenia biznesu i czujesz dreszcze na samą myśl o własnej działalności — nie martw się. Nie ma tam niczego strasznego. Wszystkiego możesz się nauczyć, a ja chętnie Ci w tym pomogę.

Jeżeli jeszcze to czytasz, prawdopodobnie gdzieś w głębi serca czujesz, że potrzebujesz zmian, bo nie zamierzasz do końca życia robić tego samego co teraz.

Ja miałem dokładnie tak samo, dlatego chcę Ci pomóc i dać sprawdzone narzędzia, które w prosty sposób, otworzą przed Tobą nowe możliwości.

Nie jestem żadnym ekspertem w dziedzinie prowadzenia biznesu. Ciągle się uczę i do tej pory popełniłem już tysiące błędów, z których wyciągnąłem wnioski. Moje doświadczenie pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz pieniędzy w przyszłości.

Do czego Ci się to przyda?

Wszystkich umiejętności, z których dziś korzystasz, musiałeś się kiedyś nauczyć. Jedne przychodziły łatwo, nad innymi pracowałeś latami. Te umiejętności zaprowadziły Cię do miejsca, w którym dziś jesteś. Aby pójść dalej, musisz nauczyć się kilku nowych rzeczy i poznać zasady nowej gospodarki.

Dzięki Akademii Lidera już nigdy nie powiesz, że w Polsce nie ma możliwości. Poznasz sposoby walki z prokrastynacją, czyli ociąganiem się oraz nauczysz się jak radzić sobie w ciężkich i niewygodnych sytuacjach. Nauczysz się negocjować, nawiązywać nowe kontakty oraz budować relacje.

Nie wiem, czy będzie to dla Ciebie odpowiednie, czy nie. Nie wiem również czy się do tego nadajesz, czy nie. Wiem natomiast jedno:

„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”
— Albert Einstein.

Wierzę w to, że możesz spełnić swoje marzenia, kiedy pomożesz innym osiągać ich cele. Forever Living Products jest firmą, której misją jest tworzenie środowiska, w którym jest to możliwe i wywiązuje się z niej doskonale.

W jaki sposób to działa?

Przygotowuje dla Ciebie zestaw siedmiu lekcji, które pokarzą Ci wszystkie najważniejsze aspekty biznesu Forever. Krok po kroku, dowiesz się:

  • Jak wygląda ścieżka kariery.
  • Ile możesz zarobić na każdym jej etapie.
  • W jaki sposób możesz zrealizować własne marzenia.
  • Jakie mamy wymagania.
  • Czego możesz się spodziewać.
  • Jakich umiejętności musisz się nauczyć.
  • Dlaczego będziesz czuć się lepiej i wyglądać lepiej.
  • Jak radzić sobie z wymówkami i trudnymi pytaniami.

oraz wiele więcej, a to wszystko po to, by dać Ci jak najlepszy obraz możliwości, które czekają na Ciebie.

Każda z lekcji zajmie Ci nie więcej niż pół godziny dziennie i możesz ją przejść w dowolnym momencie.

Co musisz zrobić, aby poznać nowe możliwości?

Pierwsze trzy lekcje będą otwarte dla wszystkich czytelników bloga Dom Aloesu. Jeżeli zapisałeś się już do mojego newslettera, dostaniesz powiadomienie, kiedy tylko pojawi się kolejna z nich. Jeżeli jeszcze Cię tam nie ma, to teraz jest dobry moment, by to nadrobić i nie przegapić nowości, które niedługo się tu pojawią.

Pierwszą lekcję publikuje dziś. Przedstawia ona ścieżkę kariery w Forever Living Products, pokazując krok po kroku każdy etap rozwoju. Dodatkowo dorzucam dwa bonusowe nagrania, które pomogą Ci rozpocząć swoją przygodę. 

Cały kurs będzie dostępny za darmo dla czytelników bloga Domu Aloesu, a jedynym warunkiem wejścia do niego, jest podzielenie się tym artykułem na Facebooku lub Twitterze. Poniższy link zaprowadzi Cię do specjalnej strony, która Ci w tym pomoże.

>>> Wejdź do Akademii Lidera <<<

W ten sposób, pomożesz mi dotrzeć do większej ilości ludzi, którym ten kurs może pomóc.

Dlaczego to robię?

Nad Akademią Lidera pracuje już od kilku miesięcy i pewnie dziwi Cię fakt, że chce Ci ją dać całkowicie za darmo? Zastanawiasz się pewnie, gdzie jest haczyk?

Sprawa jest bardzo prosta. Szukam dwudziestu pięciu bardzo konkretnych osób, które razem ze mną zbudują fundamenty pod budowę Domu Aloesu, czyli miejsca, gdzie każdy będzie mógł czuć się lepiej, wyglądać lepiej i żyć lepiej. Aby to zrobić, potrzebuję Twojej pomocy.

Dzięki Akademii Lidera dowiesz się, czy jest to szansa dla Ciebie, a ja będę wiedział, czy potrafisz się zaangażować w coś większego.

Te siedem lekcji, to pierwszy etap szkolenia. Kiedy go przejdziesz i podejmiesz decyzję, by razem ze mną budować społeczność Domu Aloesu, nauczę Cię wszystkiego, czego potrzebujesz i pomogę Ci zrealizować Twoje marzenia. W zamian poproszę Cię o drobną przysługę przy budowie czegoś większego niż my sami.

Wierzę w to, że dobro powraca i wierzę, że wspólnie możemy zrobić wszystko, co tylko chcemy. Czas się przekonać czy faktycznie tak jest.

Musisz wiedzieć, że przygotowanie tego kursu, zajmuje mi bardzo dużo czasu. Dlatego postanowiłem podzielić się z Tobą tym, co już mam, zamiast czekać do momentu, aż wszystko będzie gotowe.

W ten sposób, możesz mieć realny wpływ na jakość tego materiału. Jest to mój pierwszy taki projekt, dlatego proszę Cię o wyrozumiałość i będę wdzięczny za wszystkie uwagi na jego temat. Zależy mi na tym, aby treść była dla Ciebie zrozumiała i przystępna.

Jeżeli jakaś część jest dla Ciebie nie zrozumiała, to daj mi znać w komentarzach lub mailowo, co według Ciebie mogę zrobić lepiej?

Dziękuje Ci za to, że jesteś i będę Ci wdzięczny za wszystkie uwagi, jakie mogą sprawić, że blog Domu Aloesu będzie jeszcze bardziej przyjemnym miejscem dla Ciebie.

Życzę Ci wspaniałego dnia i do zobaczenia w Akademii Lidera!

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach pokazujących jak zarabiać dodatkowe pieniądze i oszczędzać na produktach codziennych.
Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!

Twoje imię
Twój adres E-mail