Aloesowy Newsletter

Dom Aloesu jest również Twoim domem!

Jesteś jedną z pierwszych osób, która gości w moich skromnych progach. W nagrodę mam dla Ciebie praktyczną wiedzę i dokładny plan działania, jak oszczędzać na produktach codziennych oraz zarabiać dodatkowe pieniądze.

Wszystko co tu zobaczysz jest sprawdzone przeze mnie osobiście i działa. Informacji, które tu znajdziesz, NIE posiada aktualnie 99,5% Polaków. Reszta może sobie pozwolić na wiele. Daj szansę sobie i swojej rodzinie zarobić na dodatkowe przyjemności w bardzo prosty sposób.

Usiądź wygodnie i obejrzyj materiał, który znajdziesz tylko w Domu Aloesu. W trakcie tego filmu, zadam Ci kilka pytań, które pokażą czy moja propozycja jest dla Ciebie odpowiednia. Wykorzystaj następne kilka minut, aby przekonać się czy warto!

Czy chcesz zacząć zarabiać dodatkowe pieniądze oraz oszczędzać na produktach codziennego użytku?

Uwaga techniczna

Na urządzeniach mobilnych niestety nie działają tzw. Adnotacje, czyli miejsca, które umożliwiają klikanie w linki znajdujące się na filmie.

Dlatego zostały utworzone tzw. „Karty”, które pojawiają się po kliknięciu ikonki (i) w prawym, górnym rogu filmu. Po jej kliknięciu pojawi się pasek z kolejnymi filmami do wyboru.

Pod każdym filmem w informacjach, znajdują się linki, które poprowadzą Cię dalej. Znajdziesz tam również przydatne informacje dotyczące biznesu Forever oraz moje dane kontaktowe.

Garść przydatnych informacji na temat bloga i newslettera

  • Otrzymasz jako pierwszy powiadomienia o najnowszych wpisach na blogu. Zakładam, że będą się tu pojawiać regularnie przynajmniej 2 wpisy na tydzień i ZERO spamu.
  • Nikomu nie udostępnię Twojego adresu e-mail.
  • Zależy mi na tym, aby dać Ci jak największą wartość w przekazywanej treści. Aby tak się stało, potrzebuje Twojej pomocy. Wyślij mi wiadomość z informacją co najbardziej Ci się tu podoba? Co mogę jeszcze poprawić?
  • W każdym momencie możesz się wypisać z tego Newslettera, klikają w link w stopce wiadomości. Jednak wolałbym Cię gościć tu częściej.
  • Gdy będziesz mieć jakiekolwiek pytania do mnie, zobacz najpierw stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami. Kiedy nie znajdziesz tam swojej odpowiedzi, napisz do mnie. Kiedy ja czegoś nie będę wiedział od razu, to się dowiem specjalnie dla Ciebie 🙂

Zapraszam Cię do zapoznania się z wcześniejszymi wpisami, jeżeli jeszcze nie wpadły Ci w oko:

Zobacz również cykl artykułów prezentujący produkty Forever Living Products:

Życzę Ci przyjemnej lektury oraz wspaniałego dnia!