Witaj w Domu Aloesu

Witam Cię na moim blogu i cieszę się, że mogę Cię gościć w Domu Aloesu. Ten blog powstał po to, by pomóc Ci Czuć się, Wyglądać i Żyć #Lepiej. Zależy mi na Twoich efektach, więc gdy będziesz mieć jakieś pytania lub wątpliwości koniecznie napisz do mnie korzystając ze strony kontakt.

Na tej stronie znajdziesz podstawowe informacje, które szybko pozwolą Ci odnaleźć się na blogu domaloesu.pl.

Jak to wszystko się zaczęło?

Dom Aloesu powstał w mojej głowię kilka lat temu, kiedy jako typowy programista zasiedziałem się w branży IT. Ta praca zmieniła mnie ze szczupłego, energicznego chłopaka w 115 kilogramową ospałą świnie. Miałem tego dość i postanowiłem żyć #Lepiej.

Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Zacząłem się intensywnie uczyć, dbać o siebie i zmieniać swoje nawyki. Pozbyłem się 40 kg nadwagi i robiłem rzeczy, które dla wielu wydają się niemożliwe, choć w rzeczywistości są prostsze niż Ci się wydaje.

Wciąż szukam sposobów jak działać jeszcze lepiej i skuteczniej, a przede wszystkim, abyś Ty również mógł skorzystać z moich doświadczeń i zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz błędów, które popełniłem na swojej drodze.

Więcej na mój temat znajdziesz w zakładce Historia.

Misja i wizja Domu Aloesu

Głęboko wierzę, że każdy z nas może Czuć się, Wyglądać i Żyć #Lepiej, jeżeli tylko chcę i podejmie decyzję, by działać w tym kierunku. Ta droga nie jest prosta, jednak warto nią podążać.

Ten blog jest pierwszym kawałkiem olbrzymiej układanki. Moim marzeniem jest stworzyć społeczność otwartych i pozytywnych ludzi, którzy się rozwijają oraz popychają świat do przodu, zamiast ściągać wszystkich w dół.

Tworzę społeczność, która rozumie, że rozwój wymaga czasu i popełniania błędów, które prowadzą do osiągania ponad przeciętnych rezultatów.

Nie interesuje mnie nudne i szare życie. Nie chcę liczyć złotówek od 1 do 1, zastanawiając się, czy będę mieć co jeść, a na łożu śmierci, patrząc wstecz westchnąć i stwierdzić, że zmarnowałem masę czasu. Chcę być szczęśliwy, zdrowy i otoczony wspaniałymi ludźmi, którzy myślą podobnie.

Tworzymy miejsce, gdzie każdy z nas może być sobą, pomagać innym i spełniać swoje marzenia. Miejsce, gdzie każdy będzie Czuć się, Wyglądać i Żyć #Lepiej.

Wizja Domu Aloesu

Jeżeli czujesz podobnie, to wspólnie możemy zmienić swój kawałek świata na #Lepiej.

O czym piszę na blogu?

Znajdziesz tu artykuły na temat zmiany mentalności, biznesu, produktywności oraz lekcje płynące z sukcesów oraz porażek w życiu i biznesie.

Blog jest dla mnie miejscem, gdzie mogę zebrać swoją wiedzę i doświadczenia oraz zamrozić ją w przydatnej dla Ciebie formie.

Znajdują się tu również informacje o moich projektach biznesowych, szkoleniach, wystąpieniach i innych aktywnościach dookoła poszukiwania sposobów na lepsze życie. Z czasem pojawią się również wpisy poradnikowe typu „HOW-TO„, ponieważ wiele osób zastanawia się jak ja to wszystko ogarniam 🙂

Dziele się tutaj swoim punktem widzenia świata, który czasem może Cię zdziwić, czasem zszokować, a czasem może zainspirować do zmian na #Lepiej.

Nowe wpisy na blogu pojawiają się nieregularnie, ponieważ ta forma tworzenia jest dla mnie dużo bardziej wymagająca niż nagrywanie wideo, o którym trochę niżej.

Dlatego najlepszym sposobem by nic Cię nie ominęło jest zapisanie się do Aloesowego Newslettera, gdzie będziesz dostawać informacje o nowych wpisach na blogu i oraz czasem mogę wysłać Ci specjalnie niespodzianki, które uznam za wartościowe dla Ciebie.

Zapisz się do Aloesowego Newslettera

Zero spamu i same konkrety. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!

Twoje imię

Twój adres E-mail

Jeżeli chcesz się skontaktować ze mną osobiście możesz śmiało odpisywać na maile wysyłane z aloesowego newslettera lub użyć formularza na stronie kontakt.

Wszystkie maile czytam i odpowiadam na nie osobiście. Z czasem jak to z czasem — jest różnie. Gdybym nie odpowiadał za długo na Twojego maila — przypomnij się proszę. Nie wynika to ze złej woli, ale z ilości rzeczy, które mam do zrobienia.

Źródła darmowych treści

Kiedy na blogu panuje cisza, to wiedz, że dookoła dzieje się bardzo dużo rzeczy w innych miejscach. Z czasem wszystko trafi również tutaj, ponieważ chcę by blog DomAloesu.pl był punktem centralnym mojej komunikacji z Tobą.

Od jakiegoś czasu skupiam się w dużej mierze na nagrywaniu materiałów wideo, które znajdziesz na Facebooku oraz na YouTube. Buduje również kanał na Instagramie oraz (choć już zdecydowanie rzadziej niż wcześniej) na Snapchacie.

Zachęcam Cię do śledzenia i obserwowania tych kanałów, bo czeka tam na Ciebie wiele wartości. W szczególności Twoją uwagę mogą przykuć:

Codzienne Daily #Lepiej, gdzie w krótkich 2-minutowych filmach dzielę się sposobami na to jak możesz Czuć się, Wyglądać i Żyć #Lepiej. Każdy odcinek poświęcony jest innej tematyce i za jakiś czas na bazie tego materiału powstanie specjalny e-book „101 sposobów jak Czuć się, Wyglądać i Żyć #Lepiej„. Jeżeli już jesteś w Aloesowym Newsletterze, to o jego publikacji dowiesz się w pierwszej kolejności 😉

Poranek z Aloesem — codzienny Facebook Live na fanpagu Domu Aloesu, gdzie omawiam swoje ulubione produkty aloesowe, których używam od lat i jestem z nich mega zadowolony. Jest to dobry sposób na dobre rozpoczęcie dnia i wczesną pobudkę. Live zaczynam o 6:30 rano i zawsze 5 minut przed jest chwila, aby pogadać i odpowiedzieć na Twoje Pytania. Po transmisji materiał jest zapisany i dostępny na Facebooku w tym miejscu.

Laboratorium Domu Aloesu — eksperymenty i porównania różnych produktów pod kątem jakości. Okazuje się, że nie zawsze to, co kupujemy jest tym czym być powinno. Czasem nie zwracamy na to uwagi, a konsekwencje mogą być czasem poważniejsze niż tylko stracone pieniądze. W tej serii staram się pokazać dlaczego zaprzyjaźniłem się akurat z aloesem i jak ważne jest wybieranie odpowiednich produktów.

Akademia Lidera — cykl materiałów szkoleniowych dla wszystkich, którzy chcą pójść dalej i rozpocząć swój własny biznes w aloesowym świecie. Ten materiał pokazuje możliwości, z których ja korzystam i może Cię zainspirować do poszerzania swojej wiedzy i zwiększenia przychodów w Twoim budżecie. Żyjemy w materialnym świecie i niestety, kasa jest nam potrzebna do życia. Tu możesz się nauczyć jak zdobywać jej więcej.

Oczyszczanie z Programem Forever F.I.T. — Mój dziennik z oczyszczania organizmu aloesem. Testowałem różne rozwiązania w trakcie walki o powrót do właściwej sylwetki. Dopiero program F.I.T. pozwolił mi wrócić do odpowiedniej wagi. Trzy etapy Fundament, Inspiracja i Transformacja wspolagana aloesem, odpwiednią suplementację, dietą oraz ćwiczeniami pozwalają zdecydowanie Czuć się, Wyglądać i Żyć #Lepiej.

Moc produktów Forever Living Products — Cykl wpisów, który agreguje posty do obszernych artykułów na blogu, gdzie dokładnie prześwietlam produkty Forever pod kątem jakości, właściwości i zastosowań oraz porównuje je z konkurencją i wyliczam oszczędności jakie wiążą się z ich używaniem. Mnie nie stać na tanie produkty, bo w większości okazuje się, że droższy i lepszy produkt jest o wiele tańszy w perspektywie czasu.

Jak widzisz jest tego trochę, a w tle powstaje jeszcze kilka rzeczy, które na razie niech pozostaną tajemnicą 🙂

Biznesowa działalność bloga

Jak się domyślasz, to wszystko pochłania dużo czasu i pieniędzy. Jednym z istotnych czynników życia #Lepiej, jest zarabianie pieniędzy. Kasa jednak nie jest celem tego bloga, a jedynie środkiem do tego, by kolejne materiały mogły powstawać i dawać Ci konkretną wartość.

Jednym z kanałów pozyskiwania środków jest Sklep Domu Aloesu, gdzie znajdziesz najlepsze aloesowe produkty, których z całą moją rodziną używamy od kilku lat i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.

Nigdy nie zaproponuje Ci czegoś, czego najpierw nie przetestuje najpierw na sobie i nie będę mieć pewności, że Tobie również pomoże to Czuć się, Wyglądać i Żyć #Lepiej!

Jeżeli myślisz, że sklep powstał po to, by wyciągać od Ciebie pieniądze, to jesteś w dużym błędzie. Nie interesuje mnie czy kupisz nasze produkty, czy nie. Wielu naszych przyjaciół dzięki nim czuje się zdecydowanie lepiej i to jest dla mnie najważniejsze.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć, to sprawdź naszą ofertę i przetestuj. Najważniejsze są Twoje efekty dlatego dostajesz od nas 30 dniową gwarancje satysfakcji na wszystkie produkty. Jeżeli coś będzie nie tak — oddajemy Ci Twoje pieniądze.

Biznes nie działa w próżni. Doskonale o tym wiemy i wierzymy, że dobro powraca. Dlatego 5% naszych zysków przekazujemy na rozwój Szlachetnej Paczki, która jak nikt inny, od lat wspiera idee mądrej pomocy. Nie sztuką jest komuś pomóc. Sztuką jest pomóc komuś mądrze, by inni mogli również Czuć się, Wyglądać i Żyć #Lepiej.

Dom Aloesu wspiera Szlachetną Paczkę

Kiedy przetestujesz nasze rozwiązania i odważysz się zrobić kolejny krok, wtedy zaprosimy Cię do naszego Aloesowego Teamu i wspólnie stworzymy coś o wiele większego niż my sami.

Zasady Domu Aloesu

Jak w każdym porządnym Domu, u nas również obowiązują pewne zasady. Założę się, że nie zaprosisz do swojego domu buraka, który wejdzie Ci z butami i nasra na środku pokoju? Tak samo tutaj nie ma miejsca na chamstwo i nieproszonych gości.

Udzielając się w komentarzach pod wpisami na blogu, zawsze podpisuj się swoim imieniem i nazwiskiem. Tworzymy społeczność żywych ludzi, a nie bitów płynących po kablu.

Wszystkie obraźliwe komentarze atakujące innych czytelników, będą usuwane i skończą się zablokowaniem intruza.

Jakiekolwiek przejawy hejtu będą tępione niczym robactwo w ogrodzie. Mamy alergię na insekty i w naszym domu nie ma dla nich miejsca.

Dom aloesu to miejsce do wspólnego rozwoju i zmian na #Lepiej. Uszanuj naszą pracę oraz innych członków aloesowej społeczności. W przeciwnym razie szybko się pożegnamy.

Jeżeli podobają Ci się materiały i artykuły Domu Aloesu na blogu oraz w mediach społecznościowych, to może warto podzielić się nimi ze znajomymi, którzy również chcą Czuć się, Wyglądać i Żyć #Lepiej? Będę Ci za to bardzo wdzięczny i w ten sposób dotrzemy do jeszcze większej liczby zainteresowanych osób.

Dziękuje Ci za poświęcony czas i zapraszam do lektury bloga oraz do oglądania aloesowych materiałów wideo 🙂

Życzę Ci wspaniałego dnia i do zobaczenia gdzieś na świecie!

Paweł Rekowski
Kreator Uśmiechu Domu Aloesu

P.S. Nie jestem żadnym doradcą ani żadnym guru i czasem też mogę popełniać błędy. Nie mam zamiaru mówić Ci jak masz żyć. To jest Twoje życie i Twoje wybory. Droga, którą ja wybrałem nie jest łatwa i nie raz zdarzyło mi się z niej zboczyć, by później wrócić ponownie. Jestem zwykłym gościem, takim jak Ty, który postanowił zrobić coś więcej dla siebie i dla świata. Jeżeli zdecydujesz się wejść na tą ścieżkę, chętnie Ci pomogę, jednak robisz to na własną odpowiedzialność.